Wpis z mikrobloga

#ps4 #assassinscreed

Mowa o assassin creed odysey.
poszedłem do zatoki kleptos wyczyscic obóz, uwolnić więźnia i zgarnąć skrzynki. Zabiłem dwóch generałów, uwolniłem kobietę z klatki i otworzyłem skrzynie, ale zaliczyło mi tylko 3 skrzynie. Zostało dwóch kapitanow do zabicia, ale w obozie już pusto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakieś rozwiązanie na to?
  • 8
@dizzydom: Nie pamiętam konkretnie Zatoki Kleptos ale pamiętam, że czasami trzeba było przejść przez jakieś spore jaskinie żeby dorwać ostatniego kapitana lub skrzynię. Poszukaj dokładniej wokół zatoki - może znajdziesz jakąś dziurę gdzie trzeba wejść.
@dizzydom: bo jeszcze orzełek słabo wykrywa zniż lot i lataj wkoło, patrz na "celownik" bo jak masz coś w pobliżu to będzie zmieniał się na jasny biały lub pokazywał strzałką, w którym kierunku szukać.
@dizzydom: nie trzeba sczyścić wszystkich miejscówek. Ja mam platyne a na mapie jescze mam w ciul znaków zapytania. Do platyny trzeba wyczyscic tylko lokacje podwodne.
@dizzydom: Raz zdarzyło mi się, że kapitan został zabity przez pułapkę którą zastawiłem na tym palenisku do wzywania posiłków. Zabicia generała mi wtedy nie zaliczyło, ale inny żołnierz w obozie nagle stał się kapitanem.