Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Około 2 tygodnie temu uprawiałem seks z moją dziewczyną. 2 razy w odstępie kilku dni. Pokrywało się to z jej teoretycznie dniami płodnymi. Używałem prezerwatyw. Za pierwszym razem oboje doszliśmy, zdjąłem gumkę, wytarłem ręce chusteczką i zaczęliśmy się całować. Ona dalej była podniecona i moją rękę skierowała w wiadome miejsce, tylko przejechałem tamtędy z wierzchu (nie wkładałem do środka, dotykałem tylko warg i łechtaczki) i powiedziałem że lepiej nie. Za drugim razem ona nie doszła więc nie zdejmując prezerwatywy (za to zacząłem to robić i możliwe że jakaś mała ilość nasienia się dostała na moje palce) zrobiłem jej głęboką palcówkę. I teraz pytanie czy to możliwe że zaciążyła? Bo okres powinna dostać w weekend lub dzisiaj a dalej go nie ma. A zazwyczaj miała je punktualnie.
#seks #zdrowia #medycyna #ginekologia #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania luz, jak za dwa tygodnie, trzy, a nawet dłużej, nie będzie mieć nadal to wtedy się martw. Tak to jeszcze nic się nie dzieje. Sam przez to przechodziłem. Jeżeli chcesz być w 99,9% pewny to kup test ciążowy.

  • Odpowiedz
Jezu ludzie skończcie z tymi książkami od biologii i dorastaniem - jesteście tacy dojrzali i wyedukowani, to zróbcie dobry uczynek i odpowiedzcie, jak ktoś pyta. Tyle samo was to kosztuje, a przynajmniej jakiś pożytek z tego. Każdy kiedyś zaczynał, każdy miał wątpliwości i szukał odpowiedzi na nurtujące go pytania. ECH
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?... Gdzie jest #!$%@? edukacja seksualna w szkołach?
Aaaa... W 4 godzinach Religii tygodniowo. Zapomniałem.

Więc.. Małe jest prawdopodobieństwo że znajdzie w ciążę. Piszę małe, bo jakieś zawsze jest, niezależnie od środków antykoncepcyjnych.

A po drugie dzieci.. Najpierw nadróbcie to czego powinni was rodzice i szkoła nauczyć, a potem bierzcie się za zabawy dla dorosłych.
  • Odpowiedz