Wpis z mikrobloga

Praktycznie każdy wolny weekend wraz z różowym i dzieciakami spędzamy na wsi u teściów. Jest u nich pomieszczenie, które chcielibyśmy zagospodarować na kuchnię, ściana 323 cm, wrzucimy tam lodówkę ok. 60 cm więc zostaje ponad 260 cm na jakieś meble. Zastanawiam się gdzie niewielkim kosztem zakupić takie meble, ale żeby nie rozpadły się po kilku tygodniach. Może w jakiejś sieciówce? Podoba nam się zestaw z leroy, gdzieś na tagu czytałem dobre opinie o brw. Co możecie Mirki polecić?

#remontujzwykopem #remont #mieszkanie #urzadzajzwykopem #kuchnia #meble
mariusz5891 - Praktycznie każdy wolny weekend wraz z różowym i dzieciakami spędzamy n...

źródło: comment_dqGlLpwNnIwfW58lkqE47hsfxHm484Gl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mariusz5891: 2,6m to masz 4 segmenty po 60cm plus 20cm. Blat mozesz kupić w Ikei albo gdzies w firmie zewnetrznęj tylko taki z zewnątrz musisz oddalić 3 cm od ściany bo blaty z ikei mają 63 cm głębokości(blat z IKEI wychodzi w #!$%@? drożej, ja zapłaciłem za swój 250 zł za 410 cm w jakiejś hurtowni - laminat stylizowany na beton). W tych 4 segmentach będziesz musiał wsadzić kuchenkę i pewnie
  • Odpowiedz
@spaghetto: Zmywarka nie będzie potrzebna, ta kuchnia będzie użytkowana incydentalnie. Na tych 2,6 metra mam zamiar zmieścić zlew jednokomorowy i kuchenkę gazową, tak więc myślę, że zostanie trochę przestrzeni na blat roboczy. Zwróć uwagę na fotkę, którą załączyłem. Ten zestaw ma 2 metry, kosztuje 1,5 zł do niego bym dokupił półkę 60 cm i byłoby myślę całkiem ok
  • Odpowiedz
@mariusz5891: te marketowe z LM, OBI itp to raczej turbo gówno. Z kuchnią BRW miałem do czynienia - szału nie było ale stała przynajmniej 7 lat bez rozsypania się więc w sumie ok

Ja bym chyba po taniości brał coś modułowego (Ikea, Agata Meble ew BRW) i sam sobie to montował żeby przycebulic
  • Odpowiedz