Wpis z mikrobloga

Was też dziwi jak mocno kobiety się obnoszą z tym że mają miesięczne krwawienia? Naprawdę to jedyne co macie do zaoferowania kobiety? To że wam leci krew z narządów rodnych? Krzyczycie, płaczecie, obrażacie się chcecie wykrzyczeć całemu światu że macie okres, może jakiś samiec beta wam da atencje, jedzenie i Apap, ale ja nie jestem jak oni i mam gdzieś wasze menstruacje i owulacje, idźcie być atencjuszkami z okresem gdzie indziej. A tak w ogóle nie rozumiem tego waszego bólu dupy że macie okres, jesteście kobietami to macie, to jest proste, tak jak mężczyźni mają wytrysk. Ból? Bądźmy poważni, wy chcecie kobiety czuć ból, dzięki temu wam samce dają atencje, są tabletki przeciwbólowe i po problemie, ale nie chcecie łykać tabletek, bo lepiej się na kimś wyżyć prawda? Głodne jesteście? Ja też dużo jem, ale to nie znaczy żeby każdemu opowiadać o tym i nie sądze że jesteście nie wiadomo jak wtedy żarłoczne, bo jakby tak było to były byście grube, tak wpierdzielać raz w miesiącu tony kanapek, więc przesadzacie? Krew leci? No i co z tego? Mi też często krew leci z twarzy, bo mam ogromne pryszcze i nie raz przy drapaniu twarzy miałem wyciek krwi i nie płakałem, dużo mężczyzn dodatkowo często doświadcza zacięcia przy goleniu, chociaż ja przy goleniu nie zacinam się, może dlatego że jest mocno dokładny przy goleniu. W XXI wieku menstruacji można nawet nie mieć w ogóle, biorąc tabletki antykoncepcyjne, już nie wspomne o kobietach co mają nieregularne miesiączki, czyli rzadko występujące, ale te fakty są dla was kobiety niewygodne, wam nie chodzi o to że jesteście takie pokrzywdzone, tylko chodzi wam o atencje, dawanie jedzenia i leków za darmo od beciaków, chcecie zniewolić mężczyzn swoim krwawieniem i takie są fakty. Mężczyźni kiedyś pracowali, utrzymywali dom i rodzine, szli do wojska, a wy krwawiłyście co miesiąc. Jesteście śmieszne, bo przesadzacie i tyle. A wam przegrywom nie przeszkadza ten ekshibicjonizm?
#przegryw
m.....k - Was też dziwi jak mocno kobiety się obnoszą z tym że mają miesięczne krwawi...

źródło: comment_LXkUjJUxSIswV6GQDcwgD9L9vh1kWa3o.jpg

Pobierz
  • 14
@marcelinnagontek: Fakt 1 krew podczas miesiączki płynie cały czas, srednio od 3 do 7 dni. Fakt 2 żadne tabletki antykoncepcyjne nie zatrzymają miesiączki, one jedynie ją regulują i często skracają do minimum.
Fakt 3 kobietom się nie ufa, bo nie ufa się niczemu co krwawi przez 3 dni i nie zdycha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Was też dziwi jak mocno faceci się obnoszą z tym że mają 38 stopni gorączki? Naprawdę to jedyne co macie do zaoferowania mężczyźni? To, że jesteście trochę chorzy? Jęczycie, że umieracie, że wszystko was boli, może jakaś samica beta da wam atencje, jedzenie i Apap, ale ja nie jestem jak one i mam gdzieś wasze gorączki, idźcie być atencjuszami z gorączką gdzie indziej. A tak w ogóle nie rozumiem tego waszego bólu
@Mollina: @avarja: @sugasuga: Wy nas mężczyzn od dawna szczujecie macicami. Przejęłyście kontrole nad światem, ale to źle. Ja jako osoba co się wyzbyła pociągu do was jestem wrogiem numer jeden. Wy tylko udajecie takie delikatne, tak naprawdę jesteście gorsze od mężczyzn, mimo że większość mężczyzn to też ludzie podli.
ale chyba wytrysk u faceta, a okres u kobiety to tego do siebie porównać nie można; czy krwawienia u kobiety z zacięciem przy goleniu; co do okresu, który kobiety czasem naprawdę ciężko przechodzą tak jak ja miałam, to mężczyzna w teorii może powiedzieć wszystko, ale fizycznie nie wie jak to jest; ja sobie pomogłam antykoncepcją, biorę belarę i mam spokój; z biologią się nie dyskutuje to po pierwsze, tylko trochę wzajemnej wyrozumiałości