Wpis z mikrobloga

Excuse me, dlaczego ta gra jest urwana w samym środku? Zdecydowanie brakuje z 2-3h gry na sam koniec. Choć nie powiem, finalny boss był nawet spoko. Ale generalnie jestem trochę rozczarowany, moja dziewczyna także. Przeszliśmy wszystkie części, nie mogliśmy się doczekać czwórki i kupa. Nie sterujemy Marcusem, dwa pierwsze akty przypominają Black Ops 3, a jak się już rozkręca to się kończy. Zupełnie jak niegdyś Modern Warfare 2.


Cóż, GoW4 tylko 7/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°) trójka i jedynka wciąż najlepsze. Teraz sobie zobaczę jak ją poprawili w Ultimate Edition.
#gearsofwar #xboxone #gry
ciemny_kolor - Excuse me, dlaczego ta gra jest urwana w samym środku? Zdecydowanie br...

źródło: comment_P2dK98DVMOeNLTGO7kWxkxrYdSvoxIIc.jpg

Pobierz
  • 9
@ciemny_kolor: Dla mnie ta gra się skończyła właśnie na 3 części, już judgement był słaby a 4 moim zdaniem w ogóle jest słaba, kampania nudna (przeszedłem raz i już pewnie nigdy nie wrócę). Do tego multi skopane (całą rozrywka jak jeszcze w to grałem wyglądała tak: turlanie i shotgun). Nie było botów na splitscreenie, split screen miał pasy po bokach.
@paki81: judment to w ogóle nieporozumienie. Czwórka może słaba nie jest ale dobra tez nie. Doceniam kwestie graficzną ale fabuła i nowe postacie to dramat. Wolałbym kierować starym Marcusem i dostać fabułę na wzór Niezniszczalnych tylko ze z Locustami. Ale wciąż czekam na piątkę w sumie. Jestem ciekaw jak to rozwiną.
@ciemny_kolor: W pierwsze trzy części grałem mnóstwo godzin, szczególnie w 2 i 3 w multi, również z moim różowym na podzielonym ekranie. W 4 części podzielony ekran ma zasrane paski po boku i do tego nie masz botów, więc jak dla mnie to przekreśla grę z różowym na jednym ekranie.
@ciemny_kolor: Spoko każdemu ma prawo podobać się co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°), chodziło mi tylko o to że o ile pierwsze trzy części przeszedłem wiele razy, tak tutaj ledwo dociągnąłem kampanie do końca bo gra była po prostu nudna.