Wpis z mikrobloga

@ChrisKaboM: to nie film z usa gdzie trener wyrzuca za używanie siły na ulicy...u nas trener nie miesza się nikomu w życie prywatne a że na mma chodzą również ciemne typy to nie nowość,starałeś się być groźny w wcześniejszych wpisach a mogę ci dokleić łatkę konfident...napisz do tego trenera na pewno cię posłucha i go wyrzuci tylko pamiętaj że jest druga opcja i ten gość razem z kolegami zacznie cię szukać,ogarnij
@tonysanger: Ja staralem sie byc grozny ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odstawiles leki czy jak? Konfident ? Jestem konfidentem bo chcialbym zeby ludzie przestali reagowac na "mma" jakbym byl recydywa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpusc sobie stary bo poki co to Ty sie starasz zgrywac kozaka.. "Chodza ze mna ciemne typy..." to moze podaj z bomby imiona i nazwiska ( ͡°
@ChrisKaboM: Nie napisałem że ze mną chodzą ciemne typy haha ćwiczę w różnych klubach tak dla ścisłości...zawodnicy chcą żeby tak było,nawet po aferach w olsztynie każdy zgrywał niewinnego...jest to specyficzny sport i przyciąga różnych ludzi a robienie z tego dyscypliny dla rodzin z dziećmi też mnie śmieszy
@ChrisKaboM: Co on ma wspólnego ze sportem w ogóle? że poszedł na trening pare razy to nie znaczy że jest zawodnikiem, żeby nim być trzeba startować w zawodach (amatorskie na poczatku.) To przykład typowego dojechanego patola który poszedł kilka razy na sale i uroił sobie może że jest Pato Gregorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koxxownik: Z tego co czytam to masz jakies pojecie o temacie. Sam wiesz ze niestety przecietny czlowiek widzi mma przez pryzmat takich typkow. Gruba wiekszosc trenujacych robi to tylko dla siebie i nie czuja potrzeby pokazywania swiatu ze sa w stanie poskladac amatora bo to nie sztuka ale wystarczy kilku takich typow i wszystko na marne. To samo tyczy sie fameMMA. Ogolnie rzecz biorac nikt by nie mial nic przeciwko gdyby
@ChrisKaboM: Jestem ze środowiska i mam koleżków którzy są czynnymi profesionalnymi zawodnikami jak i trenerami (wczoraj trzech walczyło na DFN w Legionowie) i wiem jak takie patole są szybciutko temperowanie na sali teningowej i sprowadzani na ziemie że przez tydzień mają krwawą czkawke i na kolejne treningi nie wracają ( ͡° ͜ʖ ͡°)