Wpis z mikrobloga

Witam mirki, potrzebuje pomocy w doborze nowego internetu domowego, obecnie posiadam play i juz nie mam sily do nich bo internet mega slaby, o ile sam korzystam z niego to jeszcze da sie cos porobic ale gdy juz wchodzi do gry komputer + telefon to nic sie nie da zrobic, dodatkowo mial byc nielimitowany a ma lejek na 100gb. A więc tak slyszalem ze #tmobile ma fajną oferte i sprawdzilem na mapie bts ze jest ich antena niedaleko mnie nawet, oferta jaka mnie interesuje u nich to ta za 65 zloty nielimitowany internet i do 60mb/s, warte to swojej ceny? ktos ma poleca? albo cos lepszego w tej cenie?
#wifi
#internet
#play
#tmobile
#plus
#orange
#pomocy
#lte
  • 16
@superkuber:
Kup starter tmobile
Włóż
Stestuj połączenie
Jak odpowiada to podpisz umowe i codziennie odmawiaj 100 zdrowaśek, aby przez 2 lata kagańca więcej osób nie wpadło na ten sam pomysł co ty i nie podpisało umowy, bo będziesz mieć mega internet jak w play.
@Bazingaqq: no wlasnie nawet jakos miesiac temu taniej wychodzilo, teraz nawet widze ze ich ruter 200 ziko kosztuje a ostatnio go dawali za 1, jest jeszcze taki sam tylko ze z outletu za 100 ziko ale nie wiem ktory wziasc bo sie boje ze ten z outletu to jakies gowno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@superkuber: sprawa wygląda tak że router chyba mi się #!$%@?ł bo prądem się bawili jednej nocy i ogólnie nie działa mi ostatnio tak jak powinien
Atk 20 tylko jedna mi działa bo w drugiej kabla nie mam a ta co działa wogole na nadajnik nie jest nastawiona
Lejek jest jak zapomnisz zapłacić za 2 miesiące
Zajebisty net tylko no mobilny :/
Lte 800 używam jbc
Około 19 wyślę bo nie ma
@Bazingaqq: no wlasnie raczej wezme bo nic innego ciekawego nie ma, niby orange jest blisko tez ale slabe oferty ma, a z tym lte to jak to jest, bo widze za na tej antenie tmobile jest napisane lte2600 i lte2100 to chyba dobrze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@superkuber: zajebiscie xD
Ogólnie im wyższa liczba tym lepszy internet ale z mniejszym zasięgiem
Lte 800<lte 2100<lte 2600
Ale jeszcze dochodzi kwestia zbyt mocno obciążonego btsa
Na forum typu bez kabli szukaj informacji jak potrzebujesz pisze to co pamiętam
Tak czy siak bierz na próbę
@Bazingaqq: a w ustawieniach rutera czy cos mozna sobie wybierac np 2600lte albo 2100? czy to samo sie ustawia, wlasnie slyszalem o tym ze moze byc bts obciazany ale w moim miescie mieszka okolo 3000 ludzi w tym 3/4 mieszka w 2 czesci miasta gdzie sa inne anteny wiec mysle ze problemu nie bedzie
@superkuber ,jeśli zależy Ci na dobrym zasięgu w domu, zerknij na ofertę Net Box. :)
- nielimitowany internet, do 300 GB z pełną prędkością, potem internet zwalnia,
- trzykrotnie większy zasięg od standardowej oferty internetu,
- prędkość do 262 Mbit/s

Więcej szczegółów znajdziesz na https://www.play.pl/kampanie/net-box. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek dodatkowe pytania, zachęcamy do wypełnienia formularza na https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/- skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h.