Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was Oneplus 6 8/128GB na Gearbest za 399$? Jak tam wysyłka telefonu?
Mój ma status "Packed" praktycznie od początku i nadal nie został wysłany.
Napisałem do nich w tej sprawie i dostałem odpowiedź, że będą go mieli na stanie za 10-15 dni, ale słyszałem, że każdemu dają inną odpowiedź :/ Z ciekawości zapytałem się ich o dostępność innych wariantów (ja brałem Mirror Black z promo)
#oneplus #gearbest
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volan: zamówiłem 6/11 OP6 8/128 w wersji mat, dalej mam packed, napisałem i w odpowiedzi dostałem info, ze wyślą w ciągu 10-15 dni. Co ciekawe, osoby zamawiające po mnie już mają info, że towar wysłany, a zamawiały tą samą wersję tel. Nosz krwa
  • Odpowiedz
@schreder: nie no to spokojnie :D ja zamówiłem 6.11 aby nie zablokować się na 11.11 i wyszło jak wyszło :D Nie mają na stanie mojego i Twojego OP6 :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: prawidłowo. Też bym tak zrobił ale liczę że wyślą niedługo. W ile czasu Ci hajs wrócił od GB? Bo nie wiem czy np dzień przed black friday nie zadać zwrotu hajsu i polować na op6 w Banggood
  • Odpowiedz
@JcL: To czekam do 21. Potem niech się walą. Jedyna lipa w BG, że gwarancja nie obejmuje ekranu i płyty głównej :S Ciekawe co Paypal na to by powiedział.
  • Odpowiedz
@JcL: Hej, a jaką wersję kupowałeś 6.11? Bo ja kupiłem tego samego dnia 8/128 midnight black i cały czas miałem tylko paid, dzisiaj zmieniło się na packed, a potem od razu wylądowało w shipped out. Czyli chyba się udało.
  • Odpowiedz