Wpis z mikrobloga

@Cziw: Chyba lepiej łapnąć jakąś używkę pod swój rozmiar, a później ją modernizować. Pewnie w połowie sezonu już będziesz wiedzieć jakie podzespoły będą do upgradu.
  • Odpowiedz
@Cziw: złożyłem rower na hydraulikach deore, napęd slx, 26"/21" rama Cube Reaction z 2012 za 1,3k zł
Następny rower będę składał jakaś szosę albo gravela jak się zrobi cieplej xd

Części z olx, jedyne ślady użycia ma rama, ale i tak będę ją malował
  • Odpowiedz
@Cziw: do sprawdzenia jak działa amorek, bo za serwis w przypadku uszkodzonego mozesz wybulic ładny dodatkowy hajs
Ale za taką cenę to wydaje mi się że na spokojnie byś sam złożył i jeszcze by ci zostało
  • Odpowiedz
Oplaca sie budować rower do XC samemu?


@Cziw: Nie. Zawsze wyjdzie drożej i gorzej i brzydziej.

Jak masz około 5k i nie spieszy Ci się to skadaj, polując na wyprzedażach.


@Szadafaka: Na całe rowery też można polować na wyprzedażach. Poluje się wtedy na jedną rzecz, płaci za jedną wysyłkę i po kupnie ma się rower a nie kupę części zajmującą miejsce aż zdobędzie się ostatnią śrubkę już nie
  • Odpowiedz
@dran2 bez przesady z zamawianiem po jednej śrubce. Napisalem, że jak ma chłopak czasni chce się pobawić. Ja złożyłem rower w około 3-4miesiace w 3 albo 4paczkach za żadną przesyłkę nie płaciłem.
Nie trzeba też kupować narzędzi które użyjesz raz w życiu. Takie rzeczy jak wprasowanie supportu czy misek sterów zrobią Ci w serwisie za 20zl.
Generalnie jestem bardzo zadowolony ze swojego składaka, w tej kasie na pewno bym nie dostał
  • Odpowiedz