Wpis z mikrobloga

Proponuję @biosy_ i reszcie Mirków wojujących pod tagiem #mocnyvlog zebrać wspólnie siły. Razem możemy dać pstryczek w nos grubernatorowi. Z racji tego, ze pewnie czyta taga warto obrać inną drogę komunikacji (priv, diskord?), po co ma mieć możliwość przygotowania się na odparcie „ataku”?
  • 11
  • Odpowiedz
@tnds: Przecież my KU nie atakujemy a punktujemy, co ma odpierać ataki xD Dla mnie nie jest jakimś złem, z którym trzeba walczyć a po prostu zarozumiałym Januszem, który ma EGO większe od swojego brzucha.
  • Odpowiedz
  • 3
@FearFactory: No i właśnie dlatego warto mu utrzeć nosa. A jak będzie wiedział czego się spodziewać to zaraz przyjmie jakaś linie obrony.
  • Odpowiedz
@tnds: jestem za, ale tak jak mowie do czwartku/piatku jestem w Austrii i pisze z tel wiec niezbyt wygodnie. Bardzo chetnie jednak pomoge obnazyc jego oblude, klamstwa, drobne cwaniactwa i to jak pluje na ludzi.
  • Odpowiedz
@tnds: słuchaj ale u niego choroba tak postępuje że on potrafi tu przeczytać na tagu że biosy_ planuje zgłosić jego nie oznaczone sponsorowane filmy i zamiast jakoś przeciwdziałać to będzie udawał że on wcale tego nie czytał, mimo że jest cwanym grubaskiem to jednak jego rozdwojenie jaźni jest tu silniejsze
  • Odpowiedz
  • 0
@biosy_: Luzik, mnie to nawet odpowiada, też słabo stoję z czasem. Może przez ten tydzien ktoś coś wymyśli, przygotuje, a potem wspólnie nad tym siądziemy.
  • Odpowiedz
  • 1
@eSUBA94: Choroby trzeba leczyć ;) Wstępne rozpoznanie gotowe, teraz tylko wybrać metodę leczenia. Sponsorowane filmy to tylko czubek góry lodowej.
  • Odpowiedz