Wpis z mikrobloga

Rozkminatora zwyzywał i wykorzystał jego wizerunek w trailerze. Na Lepe obrażony i również dodał do zapowiedzi. Co za kretyn
  • Odpowiedz
@Matiszka: czego sie spodziewałeś ? brak donejtów od widzów , brak paczek z grami na handel od psyhofanów pokroju Breksonika , lapki schowane bo boi się ze znów będzie wiecęj w dół niż w górę i oto cały kuc , mi się wydaję że część tych kont co mu tam dupsko liżą kucowate , to są multikonta samego kuca. Dziekuje za uwage.
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: bo póki co np żona Jamesa się jeszcze nie zabiła a w sieci nie śmigają jego smsy do dziewczyny jak to mu opitalała gałę. Dodatkowo prawdopodobnie nie oszukuje ludzi na kasetach i przynajmniej wygląda jakoś normalnie a nie jak podstarzały brudas. Aha no i jeszcze Avgn nie bije ludzi i nie robi z siebie pośmiewiska startując do prezentów telewizyjnych. A...i jeszcze jest Kononowicz. Wystarczy czy wchodzimy jeszcze na temat bicia
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: bo widziałem jak James Rolfe zachowuje się poza serialem, a widziałem też, co kuc #!$%@? (#!$%@? Miecugowowi, #!$%@? liścia każdej byłej, złożenie własnej matki do parteru, doprowadzenie dziewczyny do samobójstwa, #!$%@? krzywych inb i dzwonienie na policję/składanie pozwów na każdego jak Kononowicz, wykorzystywanie znajomych/widzów/innych ludzi na YT, a później wypinanie się na nich i zarabiannie na tym)
  • Odpowiedz