Wpis z mikrobloga

takie pytanie dla stałych bywalców na #tinder

jaki jest nie-stulejarski opis i nie-stulejarskie zdjęcie?
pytam z aspektu marketingowo-ciekawskiego, bo nie raz jak widzę jakieś protipy na tagach podrywowych, żeby zmienić opis czy właśnie zdjęcie, ale zwykle mało kto daje wskazówki o co dokładnie chodzi xD

a najprościej jest napisać yyy opis musi być yyy ciekawy i interesujący


chyba, że po prostu chodzi o to, że nie można być brzydkim, bo jak jesteś ładny to możesz mieć wszystko w opisie/na zdjęciu i tak bedą serduszka, ale załóżmy, że mamy do czynienia z kolesiem przeciętnym, ewentualnie delikatnie powyżej przeciętnej, który musi jednym prostym trikiem tylko popchnąć do dania serduszka


#pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #rozowepaski w sumie trochę #pytaniedorozowychpaskow ale i #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
@niochland: Opis najlepiej krótki i żeby oddał twój charakter, pokazał ze masz poczucie humoru i w ogóle fajny z ciebie gość. Nie ma gotowca. Unikaj rzeczy typu jestem seba gram w gale i lubię placki.

Zdjęcia najlepiej poza piwnicą, nie musisz robić na nich niewiadomo czego, byle pokazały ze masz życie. Minimum to jedno zbliżenie i jedno na którym widać cie całego. Jak masz dobre zdjęcie w gajerze to go
  • Odpowiedz
@niochland normalne zdjęcie. To się ceni. Z lekkiego profilu, bez żadnych #!$%@? filtrów, głowa lekko uniesiona i tak dalej. Co do opisu to nie wiem, też zawsze miałam z tym problem.
  • Odpowiedz