Wpis z mikrobloga

cześć mirki z #malarstwo #sztuka #obrazy
Znacie jakiegoś specjaliste od włoskiego malarstwa w krakowie lub rzeszowie? Słyszałem że podobno w muzeum książąt czartoryskich jest ktoś. Posiadam kilka starych włoskich obrazów których chce się pozbyć i chciałem sprawdzić czy są coś warte. Z tyłu obrazów na ramach są mniej więcej daty z XVIII wieku i uwierzytelnienia pic rel
Allbis - cześć mirki z #malarstwo #sztuka #obrazy
Znacie jakiegoś specjaliste od wło...

źródło: comment_NIpyGpGjfr5QhnNOY7yTqA4WZaRuHOws.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Allbis: wygląda to na zrzut konkretnej kolekcji druga fota to dzieło Carlo Ceccarini? Wraz z pierwsza autorstwa Donato Creti obaj tworzyli w Bolonii w mniej więcej w tym samym okresie.

Podpowiem tobie jak znaleźć rzeczoznawce w tych okolicach:
1. ASP Krakowska - sprawdź kadrę: Edu artystyczna / malarstwo zapytaj przez administrację o prof. z zakresu histori sztuki.
2. Sąd okręgowy w krakowie ma publiczne spisy biegłych-rzeczoznawców z zakresu historii sztuki.
  • Odpowiedz
@Allbis: Wydaje mi się że za Donato Creti jeśli to oryginał to możesz wyciągnąć około 1000-4000 EUR na aukcji. Chociaż jego "słynne" obrazy widziałem nawet za £250 000! Reszty nie znam, ale nie jestem znawcą.
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: Hej, dzięki że ciągle śledzisz :D byłem w DESA w krakowie z wydrukowanymi obrazami, Panie były zainteresowane dwoma obrazami ale nie mogły nic powiedzieć póki nie przywiozę ich do krakowa a narazie mam problemy z ich transportem bo na święta wracałem pociągiem więc czekam aż się zrobi cieplej :D
  • Odpowiedz