Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu kolega @Grabiszon napisał bardzo pozytywny wpis o tym, że warto sobie bezinteresownie pomagać. Dziś rano jak wróciłem z pracy i już zaczynałem sobie smacznie spać do moich drzwi zadzwonił niespodziewany gość. Był to mister Paki z wielkim trudem próbujący wypowiedzieć moje nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spodziewałem się kilku listów poleconych ale miły pan z turbanem na głowie miał dla mnie zupełnie coś innego. Paczkę z Polski. Brak było na niej wyraźnie zaznaczonego nadawcy a paczka była tak zafoliowana, że dobre parę minut zajęło mi rozpakowanie jej. Gdy już pozbyłem się wszystkich folii ukazało się pudło z wesołym bałwanem życzącym mi wesołych świąt. Zawartość paczki dała mi dużo radości i muszę przyznać, że @Grabiszon ma talent do rysunku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cieszę się, że moja pomoc była warta tego trudu jaki poświęcił na przygotowanie takiej miłej niespodzianki. Podsumowując, chciałbym Ci podziękować za poprawienie humoru na weekend i mam nadzieję, że Twój Van z lodami będzie wam dobrze służył i będzie przyciągać tłumy klientów. Warto sobie pomagać!
#czujedobrzeczlowiek #uk #lody #wygryw #oswiadczenie #dziendobry #koszalin
adekad - Kilka dni temu kolega @Grabiszon napisał bardzo pozytywny wpis o tym, że war...

źródło: comment_USphmVkiAn5uWDCh1LuGHg3TYH2ZokMg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@adekad: Super że doszło bo na podglądzie paczki nic nie było widać :P Alko specjalnie zapakowane żeby przeszło :) Cieszę się że wszystko doszło nienaruszone i sprawi radochę. Karma i dobro pamiętajcie :)
  • Odpowiedz