Wpis z mikrobloga

W ostatnim podsłuchu widać, że konflikt Konona z Dominikiem się pogłębia się. Kumputerowiec ma zapłacić dla grubego kasę za lajt, bo ma ofertę kupna nowej, zielonej Asterki za 12k. Kasę ma wypłacić on albo jego dziewczyna. Kononowiczówna będzie u niego na chacie "z ludźmi". No, Dominiczku - Klątwa Szkolnej coraz bliżej.
#kononowicz #szkolna17 to nie #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@sw-walenty: to jest stare nagranie prawdopodobnie,z tego co wiem nie ma absolutnie żadnej spiny z Dominiczkiem.Nawet jeżeli jest to Konon ulegnie bo nawet jak dominiczek ich okrada( to wiemy wszem i wobec) to wg rozumowania Majora tak na prawde pierwszy raz zarabia jakies konkretnie pieniadze dzieki pomocy dominika.
  • Odpowiedz
@Zubroweczka:
Tez wydaje mi sie, ze nie jest to super nowe nagranie, choc Asterka majora jest juz w nim wspomniana.
A ten "konflikt" z Dominikiem Zasranym trwa od czasu ich wspolnego lajta, gdzie Konon zbieral kase na zielona Asterke z gazem. Major nie chce oddac $, wiec Prezydent #!$%@? sie do Dominika. Suchy mowil kiedys nawet, ze Bemben grozil ze pojdzie do dziewczyny Dominiczka do pracy i tam urzadzi jej awanture
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Konon co prawda powiedział że ta asterka kosztuje 12 tysięcy, ale potem mówi dalej tysiąc czy 1200 więc raczej to o tą kwotę chodzi
Pewnie chodzi mu o kasę co sam Konon był na lajcie.
  • Odpowiedz
@Zubroweczka: Ma max ze 2 tygodnie. Gruby nawiązuje do ostatnich "konszachtów" Majora ze Szczochem (+Asterka). Co do osoby - nie wiem, nie jestem stamtąd. @Docent_nauk: No i akcja z torbą do laptopa, też na lajcie. Jak knur coś sobie wbije do łba, to będzie drążył nawet całe lata. @dizel81 Tak. Nie odpuści na 100% i nie zdziwię się, że w końcu pójdzie na Trójkę.
  • Odpowiedz