Wpis z mikrobloga

Panowie jestem kompletną zielonką jeśli chodzi cała Fifę, to moja pierwsza FIFA właściwie, fajnie mi się gra w ten Fut, ale coś nie umiem chyba dobrze zrobić ustawień, albo ten skład jakie nie taki, sam nie wiem. Problem polega na tym, że gra mojego zespołu kompletnie się nie klei, zawodnicy mi się nie wystawiają i wszystko jakoś nie tak, nawet przy ustawieniu bardzo ofensywnym i korzystaniu przy podaniach z przycisku LB(konsola, zawodnik podający wysuwa się) nic się te akcję nie kleją, mecz wygląda mniej więcej jak mecze naszej reprezentacji. Nie znam się wiem nie wiem co jest przyczyną, czy jakieś wytyczne zmienić czy co, tak ogólnie to sobie coś tam zmieniałem, ale to takie testy niż świadomy wybor. Do formacji nie jestem przywiązany, ogólnie jest mi to bez różnicy, byle jakoś dało się atakować i jakoś bronić. To skoro już tak zhejtowalem tandrizyne to z plusów powiem, że erikssen bardzo dobrze się wystawia i lukaku, mam wrażenie jakbym grał dwoma zawodnikami w tej grze. Gole jak już jakieś strzelam to praktycznie tylko lukaku albo eriksen z przedpola. Jak ktoś cos doradzi to by było fajnie.
#fifa19
Maslany_smak - Panowie jestem kompletną zielonką jeśli chodzi cała Fifę, to moja pier...

źródło: comment_n2cPXbiQDPHIp6upjdYq71Z40yCfzlQj.jpg

Pobierz
  • 2
@Maslany_smak
Ustaw lb i rb zostawaj z tylu, cdm tak samo. Reszta to klepa i wyczekanie momentu az Jesus wychodzi na pozycje, klikasz na dobieg i strzelasz nim az przeciwnik wyjdzie z gry. Mam nadzieje, ze pomogłem.