Wpis z mikrobloga

Dziękuje wszystkim za obserwacje mojego #swiatmescuda a tych którzy tego robią, zapraszam ;)
Opisałem już Kanade i kilka południowych stanów w USA, jeżeli znajde coś ciekawego to oczywiście zawsze moge do nich wrócić
ale wróce jak naprawde zobacze coś ekstra
Niedługo będe buszował po stanach tej ameryki zapomnianej, myśle że mrocznej mglistej i fabrycznej jak Luizjana Oregon czy Wisconsin, ale też w pewien sposób fascynującej i pełnej zaskoczeń
@syn_szalwia @ejrafi podrzuciliście mi świetne stany i zamierzam je poobserwować
Chce tylko jeszcze powiedzieć że jeżeli ktoś chce może pisać na swoim tagu lużne przemyślenia i relacje z różnych miejsc na Ziemii, nie warto zamykać się na tą jedną strone świata
no i traktujcie to jako luzacką zabawe, to nie jest praca magisterska tylko wpisy na wykopie ;-)

#oswiadczenie
  • 8
@Mescuda: zajebiste wpisy. Ja bym poczytał o Missouri, bo oglądałem ozark. Ogólnie to jak dla mnie tag mógłby się zatrzymać na USA, zdjęcie jednej uliczki i historia całego regionu. Wydaje mi się ze tam jest taka różnorodność, ze tematów wystarczy na długo. Amerykańskie akcenty to jest coś co mnie bawi niezmiernie Haha i amerykańscy wiesniacy. Powodzenia w zabawie :)