Wpis z mikrobloga

#psyandre

Nie uwierzycie, ale trzeci odcinek jest już w 50-60% gotowy i na pewno pojawi się w ciągu w tygodni. Jak nie to usuwam konto.

Szkoda że nie mam od was feedbacku po drugim odcinku, ale w porządku, zakładam, że się podobał. Troche też nie rozumiem różnicy w plusach miedzy pierwszym a drugim. Nie piszę dla plusów, ale jednak one o czymś tam swiadczą.
  • 5
Nie uwierzycie, ale trzeci odcinek jest już w 50-60% gotowy


@Wergiliusz: ile wypiłeś? :v

Szkoda że nie mam od was feedbacku po drugim odcinku, ale w porządku, zakładam, że się podobał. Troche też nie rozumiem różnicy w plusach miedzy pierwszym a drugim.


@Wergiliusz: mnie się podobał, nie miałam mu nic do zarzucenia. Różnica być może wynika z dość długiej przerwy. Ludzie zapomnieli o tagu, inni odsubowali, więc wpadło mniej plusów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wergiliusz: sorka ze dopiero teraz, ale tak, drugi odcinek jak najbarfziej dobrze napisany, czytalem ostatnio ale nie mialem kiedy skomentowac. Co do roznicy plusow to moze ludzie przestai obserwowac tag bo mysleli ze umarl. Mam nadzieje ze trzecia czesc wyjdzie szybko i bedzie rownie dobra co poprzednie ( ͡° ͜ʖ ͡°)