Wpis z mikrobloga

Z wszystkich przedmiotów jakie mam w licbazy najbardziej nienawidzę w-f głównie z powodów dobrania do każdej jednej lekcji z klasą zawodową a tam jakieś patusy które nawet z gimbazy miały nie wyjść bo kiblowali parę razy jak parę dresów co wolało palić w kiblach i robić ustawki na oczach nauczyciela, eh a miałem nadzieję że już ich ryjów nie będę musiał oglądać ale nie po co zrobić w-f z normalną klasą wjebmy tego cichego anonka do bękartów ulicy, mogli chociaż przypisać cichego anonka do innych cichych anonków z techbazy zróbmy z każdej jednej minuty męki syzyfowskie i wjebmy do czary goryczy fakt że w-f czasami jest połączony z babami
Dodam fakt że do dzisiejszego dnia kilka razy paru tych podludzi zrobiło sobie ustawkę w szatni która jest w cholerę mała że ledwo 20 parę osób mieści
Jak w następnym roku znowu będę musiał z tymi podludźmi w-f dzielić to załatwię sobie roczne zwolnienie z tych gówno-lekcji jak patologia traktuje mniej tępych od nich samych
#przegryw #podludzie #wf #licbaza
  • 12
@Hydroakustyk: I tu się mylisz przyjacielu dla kogoś takiego jak ja (introwertyk przegryw i cichy typek) zresztą kilka z nich ma już swojego niebieskiego albo z patusami się spotykają lub nawet w ciąży były więc prędzej mój nauczyciel od historii zacznie chwalić Putina niż ja z jakąkolwiek nawiąże bliższe znajomości a nauczyciel jeśli chodzi o opinię Putinka to jest niemal jak u samego Wujka Foliarza
@Hydroakustyk: Kobieta nie może być przegrywem jeśli nie była bolcowana przez pół miasta i nie ma brajanka bo gumka pękła
Innych możliwości na zostanie damskim przegrywem nie ma bo zawsze jakiś spermiarz się znajdzie co będzie z przeterminowanego paszteta robił na jakieś hot 10/10