Wpis z mikrobloga

#mbank #testoviron @ZespolmBanku Już kilka prób za mną i każda nieudana, kilka różnych zdjęć, obrazków itp. Rozumiem, że Pan Łukasz Stanisławowski jest dumą narodu, ale że aż tak, żeby jego NAMALOWANĄ twarz traktować jako złamanie regulaminu o nie umieszczaniu twarzy znanej postaci na karcie? (bo innego powodu nie widzę, chyba, że w siedzibie mbanku siedzą sami narodowcy)
adamszu - #mbank #testoviron @ZespolmBanku Już kilka prób za mną i każda nieudana, ki...

źródło: comment_WJZtNPoZWrr0SGD7Utk9E3BpUNPy5pwX.jpg

Pobierz
  • 9
z


@adamszu: Po jakim czasie i w jaki sposób dowiedziałeś się,że twoja próba nie przeszła.Bo ja wczoraj również wysłałem formularz z projektem karty z grafiką kolejnotu nilu i jedyne co dostałem to sms,że kurier skontaktuje się ze mną w celu umówienia się na spotkanie.
@ving Jeśli jeszcze nie masz otwartego konta to albo Ci przyjdzie tak z kilka dni po otwarciu na e-mail informacja, ale możesz wcześniej skontaktować się z z ich ekspertami online i zapytać ich o to. Później przy kolejnych próbach normalnie w ciągu 24h sprawdzają Twój wniosek i masz status złożonych wniosków w Pasaż>Złożone wnioski i dochodzi Ci w miarę szybko też ich decyzja na e-mail.
@ZespolmBanku: Formularz wysłałem w poniedziałek 4 dni temu i nie otrzymałem żadnej informacji na mail'a od mBanku na ten temat.Jedyne co otrzymałem to informacje dotyczące kuriera z którym podpisałem umowę.
@ving, inaczej wygląda proces gdy wnioskujesz o pierwszy rachunek i kartę do niego, a inaczej gdy masz już rachunek i zamawiasz jedynie kartę. Decyzję o wydaniu karty z wybraną grafiką podejmiemy po powrocie podpisanej umowy o prowadzenie rachunku u nas. Prosimy o cierpliwość.