Wpis z mikrobloga

#rozowepaski co sądzicie o zapuszczeniu brody, jeśli facet ma 22 lata i jest bardzo szczupły (55 kg)? Mam mocny, twardy, ciemny zarost, ale nie wiem, czy mi będzie pasowała broda... Trochę zbyt chudy jestem.

Generalnie zawsze chciałem to zrobić, ale jak będę starszy, natomiast mam teraz jakieś problemy ze skórą, cały czas się smaruje kremami i cały czas jest wysuszona, a jak się ogolę maszynką to masakra, choć żyletka gole tylko policzki, resztę jadę maszynka elektryczna i nawet po tym mam strasznie wysuszona skórę, gdzie tylko plastikowa nakładka po niej jeździ... Także przynajmniej by mi skóra tak nie wysychała, jakbym jej jeszcze nie drażnił żyletka
#modameska #broda #niebieskiepaski

Zapuszczać?

  • Tak 68.9% (42)
  • Nie 31.1% (19)

Oddanych głosów: 61

  • 25
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Zapuszczaj, odwiedź od czasu do czasu kogoś kto Ci porządnie to wymodeluje i sam się przekonasz. Co Ci szkodzi, to tylko broda :) Bylebyś nie miał niezadbanych krzaków.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: dlaczego po prostu nie spróbujesz i zobaczysz jak będziesz wyglądał?

Ja uważam ze zarost u faceta potrafi czynić podobne cuda jak makijaż u kobiety. A osobiście po prostu przepadam za zarostem u facetów - gdy jest zadbany. Broda wymaga dbania o nią - wiec z tym się licz :)
  • Odpowiedz
@Osculum_Infame: może potem tu wstawię zdjęcie xD ale tylko brody :p

@Xune: no właśnie boję się że jak to tak będzie rosło to zanim urośnie nie będzie zbyt fajnie wygladac. Wiem, że trzeba chodzić z tym do fryzjera i każda trzeba stylizować, tylko co ile? 2 tygodnie? W sumie to ja bym najlepiej poszedł już po tygodniu, żeby mi linie wyznaczył na szyji xD trochę sobie o tym
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: To idź po tygodniu jak chcesz. To normalne że na początku może być tak se, trzeba przecierpieć. Jak się wstydzisz do roboty czy coś to zacznij w święta, powinno wpaść kilka dni wolnych gdzie nadgonisz z początkiem zapuszczania
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER
A tak w ogóle to noszę zarost w zasadzie odkąd zaczął mi rosnąć, ale całkiem niedawno zapuściłem taką dłuższą brodę. Też nie wiedziałem jak się za to zabrać, ale nic nie uczy lepiej niż sprawdzanie tego na samym sobie. Początkowo myślałem, że mi się nie uda, miałem chwile, gdy już chciałem skracać, ale wytrzymałem kilka tygodni i warto było. Przyjemne doświadczenie. Fotkę znajdziesz na moim profilu.
  • Odpowiedz
@Osculum_Infame: zdania są podzielona xD szkoda że nie jesteś różowy pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Xune: teraz się nie goliłem od piatku, więc kilka dni za mną. Najdłużej to chyba 8 dni się nie goliłem jak byłem chory no i sam nie wiem co o tym sądzić. Najgorzej nie było, ale zachwycony też nie byłem. Może trzeba przeczekać 2 tygodnie i pójść do wycieniować
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER Przed pierwszym pójściem zapuszczałem 2,5 miesiąca, a później wybrałem się po miesiącu. Ale teraz wiem, że warto się wybrać tak czy siak, bo barber po prostu się na tym zna. Przedstaw sytuację, a on Ci poza ogarnięciem brody wszystko powie i doradzi.
  • Odpowiedz
@Gordon45: :)
Nie wiem tylko jak to wyjdzie na policzkach, bo ja je codziennie goliłem i teraz jest spora różnica na nich. Ostatnio je w sobotę rano zgolilem. No i zarost tam jest rzadszy co potęguje ten efekt
  • Odpowiedz