Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#koxokirolki #rolki

Dzień 2:
- ze 2 razy udalo mi się zatrzymać t-stopem, kilkanascie innych razy wylądowałem w trawie xD
- wytracanie prędkości slalomem nie działa przy zjeżdżaniu z górki
- umiem skręcać w prawo
- pierwsze kroki dzisiaj to tragedia - podejrzewam, że za pierwszym razem łatwiej mi poszły pierwsze "ślizgi"
- znalazłem zakręt, na którym przy zbyt dużej prędkości zaliczę pierwszą poważniejszą glebę ¯_(ツ)_/¯

ogólnie jest spoko :D
źródło: comment_bLvn2JpuIvGGbZ3xgEMDzyWfJeAZtAKo.jpg
  • 16
@koxok: To na przykład robiąc zwrot w lewo wystawiaj trochę na bok prawą rolkę, skręcając w prawo wystaw na bok lewą rolkę ale za każdym razem masz na niej jechać. W ten sposób kontrolujesz prędkość i głębokość slalomu. A potem podłapiesz jak to się robi dynamiczniej. I to co ci podpowiadam przyda cie się również w mocnym pokonywaniu ciasnych zakrętów.
@koxok: zacznij od kupienia sobie ochraniaczy i kasku bo jak #!$%@?, a to niechybnie stanie się prędzej niż później, skoro sam piszesz że nie umiesz hamować. Oszczędzisz sobie trochę nerwów i zdrowia od ewentualnego #!$%@? łokcia/kolana/łba. No chyba że jesteś jednym z tych którzy naukę zaczynają od pierwszego złamania albo przemieszczenia rzepki.