Wpis z mikrobloga

@enforcer: Ja słyszałem pochwały że tyle biało czerwonych flag, i krytyka obecności środowisk narodowych. Dla was na rękę jest robienie z nich najgorszą, antypolską stację, mimo że cały dzień świętują niepodległość.
  • Odpowiedz
@enforcer: Dla mnie na rękę by było, jakby nie było rac, brzydkich nie na miejscu przyśpiewek i nacjonalistycznych organizacji. To takie trudne? Nawet Prezydent z PISem oddzielił się na początku ze swoją częścią marszu a później jak doszli na miejsce szybko się zwinęli.
  • Odpowiedz
Dla mnie na rękę by było, jakby nie było rac, brzydkich nie na miejscu przyśpiewek i nacjonalistycznych organizacji


@Mikka: ojej, tylko się nie popłacz, w porównaniu do tego co było kiedyś to ten marsz był wzorem savoir vivre'u, prawda jest taka, że jakby nie było rac i przyśpiewek to i tak wymyśliłbyś coś innego żeby się przyczepić
  • Odpowiedz
@enforcer: To mnie nie znasz. W innych miastach było normalnie. Jakoś ludzie sami z siebie nie chcą takiej patologii na ulicach, dopiero jak przyjdą kibole i narodowe patafiany. Polska popełniła kiedyś błąd oddając święto niepodległości w Warszawie nacjonalistom, i teraz za to płaci.
  • Odpowiedz
Polska popełniła kiedyś błąd oddając święto niepodległości w Warszawie nacjonalistom


@Mikka: chłopie o czym Ty piszesz, w marszu było więcej normalnych ludzi którzy przyszli świętować i to wszystko, a napisałeś to tak jakby tam było ćwierć miliona nacjonalistów
  • Odpowiedz
@enforcer: Ale ta mniejszość robi największy hałas, i dostaje legitymacje państwa swoich czynów. Po co ludzie co chwile śpiewali "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"? Do kogo to mówili? W jakim normalnym państwie neofaszyści zostają wpuszczeni na marsz organizowany przez rząd? To pójdzie w świat.
  • Odpowiedz
@Mikka: tak, pójdzie w świat, bo tacy jak Ty nie zauważają większości normalnych ludzi tylko tych którzy robią przypał i na tym się skupiacie, potem znowu pani Apllebaum czy jak jej tam będzie pisać na TT o faszystowskich marszach w Polsce, a że większość biorących udział w marszu to normalni, pokojowo nastawieni Polacy to nieważne, ważne, że byli kibole i że znowu można szkalować Polskę
  • Odpowiedz
tak, pójdzie w świat, bo tacy jak Ty nie zauważają większości normalnych ludzi tylko tych którzy robią przypał i na tym się skupiacie, potem znowu pani Apllebaum czy jak jej tam będzie pisać na TT o faszystowskich marszach w Polsce


@enforcer: niestety, ale tak to działa. możesz w towarzystwie błyszczeć cały wieczór, ale jak zaliczysz jedną wpadkę to właśnie na niej ludzie się skupią - i władze powinny o tym
  • Odpowiedz
Po co ludzie co chwile śpiewali "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"?


@Mikka: może mają dość czerwonej hołoty w polityce, mediach i życiu gospodarczym? Po tylu latach? Nie przyszło ci to na myśl?
  • Odpowiedz