Wpis z mikrobloga

#pratchettnadzis

Dzisiejszy cytat już był kiedyś, więc nie numeruję :) uznałam, że na dziś pasuje i mam nadzieję, że Wam również się spodoba <3 Jeśli macie ochotę, dajcie znać jak spędziliście ten dzień albo co planujecie jeszcze zrobić - ja opowiem, że z samego rana, kiedy miasto było prawie całkowicie puste, byłam na spacerze. Rześko, mgliście, ale tak spokojnie i cicho, że można było iść i iść :d obowiązkowo rogal, kawa i obijanie się do końca dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tłumy mnie trochę przerażają, więc na żadne wydarzenia dziś się już nie wybieram, ale jestem ciekawa jak Wasze wrażenia :)

Wysyłam buziaki dla wszystkich Was i każdego z osobna ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Sądził, że historia miota się jak zerwana lina holownicza, że smaga na prawo i lewo szerokimi, niszczycielskimi cięciami.

Historia jest inna. Historia pruje się delikatnie jak stary sweter. Wiele razy była łatana i cerowana, splatana na nowo, by bardziej odpowiadała rozmaitym osobom, wciskana do pudła pod zlewem cenzury, by czekać tam, aż potną ją na ścierki propagandy.

Jednak zawsze w końcu wyrywała się i powracała do dawnego, znajomego kształtu. Historia ma zwyczaj zmieniać ludzi, którzy myślą, że ją zmieniają. Zawsze trzyma w wystrzępionym rękawie kilka dodatkowych asów. Radzi sobie już od bardzo dawna.


Mort
  • 15
  • Odpowiedz
@Meyru: a, dziękuję że pytasz! U mnie spokojnie, w końcu się porządnie wyspałem po wojażach po Niemczech i Holandii i wczorajszej, wygranej, walce przyszłego szwagra w MMA, w końcu poodpisywałem paru ludziom bo ni cholery nie było czasu przez ostatnie 2-3 tygodnie, zjadłem gołąbki na obiad i sobie chilluje ;) zaraz będę zmieniał mamie głośnik w telefonie jeszcze.
A wieczorem mam plan spotkać się z kumplami i poczęstować ich Holenderskim piwkiem!
  • Odpowiedz
@Meyru: no pewnie, trzeba! A telefon już chyba 3 raz w przeciągu pół roku jej naprawiam ;) w piątek z kolei naprawiałem bramę garażową bo mama opuściła na auto i okazało się, że przez spieprzony montaż silnik się trzymał na jednej śrubce, okręcił kabel wokół siebie i zrobił zwarcie o.O ale grunt, że się udało! Tak samo naprawiam rodzicom auta i w ogóle - mieszkamy razem w wielkim domu, więc na
  • Odpowiedz
@Meyru: puste miasto nocą to coś wspaniałego (ʘʘ) mógłbym zamieszkać w takiej Kanadzie. Tam miałbym to samo, razy 10 :d Ja akurat nie miałem kiedy obczaić dzisiaj co na mieście, bo nagrywałem i montowałem filmik na yt, a jeszcze łazienka czekała z zaległym sprzątaniem, to też trzeba było ogarnąć :d Trzeba się jeszcze za inżynierkę wziąć w końcu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Meyru: Właśnie skończyłem "Bogowie, Honor i Ankh-Morpork". Zadziwiające, jak dobrze pasuje do tego, co możemy sobie właśnie oglądać.

Mogę tylko nieśmiało marzyć, że kiedyś, może niedługo, pojawi się taki Kapitan Marchewa, który powie tłumom, że powinni się wstydzić, bo "co sobie wasze mamy pomyślą!", każe sobie skłóconym stronom podać ręce, a potem wszyscy zagrają towarzyski mecz piłkarski w duchu przyjaznego współzawodnictwa. Nawet nie musi to być piłka nożna, a dowolna dyscyplina
  • Odpowiedz