Wpis z mikrobloga

Skąd u konserw (także tych tutejszych) taka tendencja do mieszania ideologii do sportu? A konkretnie do piłki nożnej.

Nie kojarzę żeby jakiś jakiś neuropek/lewak/centrowiec/ateista nie lubił np. reprezentacji Włoch czy Hiszpanii tylko dlatego, że to są kraje katolickie. Jeżeli ktoś nie przepada za Hiszpanią to zazwyczaj podaje argument, że nudzi go tiki taka. Jeżeli nie lubi Italii to podnosi kwestię defensywnego stylu gry, ewentualnie też cwaniackiego zachowania Makaroniarzy. Czyli po prostu koncentruje się na argumentach czysto sportowych.

A konserwy? Większość nie cierpi reprezentacji Niemiec i Francji nie ze względów piłkarskich tylko ideologicznych (Niemcy bo wojna i zabory, a Francja bo to dzieci i wnuki imigrantów).
Niemcy raz na 20 lat nie wychodzą z grupy a konserwa dostaje orgazmu jak po awansie Polskie do 1/4 Euro 2016 r. Francja zdobywa mistrzostwo a dźwięk pękających prawackich dup słyszą nawet głuchoniemi. Taka Hiszpania jakoś nie wywołuje podobnych lewackich/ateistycznych kwików w stylu ,,dobrze tak tym katolom, powinni wcześniej odpaść".

Na zdjęciu Aron Winter (czarnoskóry żyd reprezentujący Holandię w latach 90-tych) - powodował ból dupy u prawaków (i to podwójny!), zanim to jeszcze było modne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #mecz #pilkanozna
źródło: comment_NjHWSlhdgjowsiCBfq5HOs5Joj8B6qJ2.jpg
  • 11
@Sha6e: a taki, że piłkarz do niczego się nie przywiązuje i ma mocno #!$%@? w jakim klubie będzie grał, byleby dostawał jak największe pieniądze. Kibol jest tak przywiązany do swojego klubu, że ma ochotę się #!$%@?ć z kibolami z innego klubu.
@falden gratuluje. Ubzdurales coś sobie i napisałeś wypracowanie żeby to udowodnić. A to równo prawda.

Jestem konserwa a na mundialach Niemcy to jedna z reprezentacji której zawsze kibicuje jak już nasi odpadna.

Tęczowe opaski kapitańskie w Wolfsburg to nie mieszanie ideologii do sportu i prawacki wymysl?
ideologii


@bajbuss: Ideologia równych praw? Jeśli tak, to taka I D E O L O G I A może być mieszana w każdy sport na świecie do końca świata. Czemu nie widzę twojego bulu dupy o makach, które teraz mają wszyscy na koszulkach na Wyspach? Nie wiem, ale się domyślam. Narzekania na akcje przeciwko rasizmowi nie widzę, bo większość prawików jednak jako tako dostrzega tam wymaganie podstawowych praw człowieka, ale tutaj
@RoHunter: najpierw piszesz jakie to mieszanie ideologii do sportu jest zle, a pozniej, ze jednak czasem nie xD #!$%@? glupoty i nie wiem po co po raz kolejny w ogole sie wdaje w idiotyczne dyskusje.
najpierw piszesz jakie to mieszanie ideologii do sportu jest zle, a pozniej, ze jednak czasem nie xD


@bajbuss: Coś ci się pomylili użytkownicy, prawda?

#!$%@? glupoty i nie wiem po co po raz kolejny w ogole sie wdaje w idiotyczne dyskusje.


Jesteś sobą, więc trudno ci ominąć idiotycznych dyskusji.