Wpis z mikrobloga

@dubmood: Zero problemów, po prostu myśl o tym mocno, zwłaszcza że cały obrys samochodu będzie ci wystawać po lewej a nie prawej - do tego najtrudniej początkowo się przyzwyczaić. Sam ruch z drugiej strony mi z czasem zaczął się wydawać nawet bardziej naturalny i sensowny (!)

Z rzeczy które mogą zaskoczyć: jeśli masz manual i manewrujesz na rondach czy w gęstym ruchu (raczej UK niż Cypr) i kręcisz kierownicą i w
  • Odpowiedz
W Europie cyk palcami wyprostowanymi lewej ręki sobie mrugasz przy okazji kręcenia kierownicą a prawą wiosłujesz biegami, w UK itp nie da rady bo wszystko przełożone ale manetki tak jak wszędzie xD


@Saeglopur: o kurczę, o tym nie pomyślałbym nawet. To musi być mega uciążliwe.
  • Odpowiedz
@dubmood: wiem, ze to glupie, ale ja przed kupnem pierwszego samochodu pojezdzilem troche autobusami pietrowymi, siadajac u gory nad kierowca, zeby mniej wiecej zobaczyc jak to jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dubmood: Czy obsługa dwóch pedałów przerasta cię bardziej niż 3 pedałów i wajchy? xD Automat to najpiękniejsza rzecz na świecie, do której człowiek się przyzwyczaja w 3,5 sekundy.
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: to dziwne, bo hamulec jednak jest tak mocno z prawej, że lewą ciężko trafić. Wystarczy spróbować w manualu lewą na hamulec nacisnąć, wtedy widać jak bardzo trzeba się skupić, żeby to zrobić.
  • Odpowiedz