Wpis z mikrobloga

@n0rmal no ogólnie aplikacje dłużej się ładują, system się dłużej ogarnia od włączenia, dodatkowo nie ma eksploratora plików ani niczego takiego więc nawet nie mogę se jako tako folderów uporządkować :/ mam problemz instalacją jakiego kolwiek programu, nawet nie wiem czy źle sterowników do karty graficznej nie wgrałem bo taki l4dead laguje że chej
@noitak: Rozumiem, że masz HDD więc szału nie będzie ale zobacz co pokaże systemd-analyze blame
, a przeglądarka plików jest, wpisz "Pliki" w menu. Sterowniki jak instalowałeś i jakie?
@n0rmal: mam HDD i SSD i zainstalowałem na SSD z tym że chce zobaczyć czy moge przerzucać dane na ten drugi dysk ale w wyszukiwarce nawet nie ma partycji ani niczego takiego co mogło by wskazywac że wykrywa mi ten drugi dysk
@noitak: Wejdź w Pliki -> +Inne położenia/Komputer (po lewej stronie) będziesz miał wszystkie pozycje do zamontowania. Jest też aplikacja Dyski, która pozwoli zobaczyć co i jak z dyskami (również możesz w niej zamontować partycje). Co do Radeonów niestety nie pomogę, bo na linuxach to wsparcie jest bardzo mizerne.Może ktoś kto posiada coś od AMD pomoże.