Wpis z mikrobloga

#koxokirolki -> tu możecie dać na czarno ¯_(ツ)_/¯

Dzień 1
- umiem wstawać z ławki (z ziemi w sumie też xD)
- umiem skręcać i w miarę zawracać (póki co tylko w lewo ( ͡° ʖ̯ ͡°))
- nie umiem hamować
- trawa mnie chyba lubi


- słup z lampą też, ale bez wzajemności
- wydaje mi się, że górę buta powinienem bardziej ściągnąć, żeby nie było luzu i może zasznurować rolki do końca, jak znalazłem jakieś śmieszne dziurki
- do środy mam wolne, to pewnie jeszcze trochę pojeżdżę w zależności od pogody
- im szybciej jedziesz, tym trudniej się zatrzymać xD
- odczuwam przyjemność jeżdżąc ¯_(ツ)_/¯

#rolki
  • 19
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że górę buta powinienem bardziej ściągnąć, żeby nie było luzu i może zasznurować rolki do końca


@koxok: Jak sznurujesz, rolki stawiaj mocno na pięcie i dopiero sznuruj. Nie będę ci tłumaczyć jak się sznuruje bo każdy ma swoje preferencje ale lepiej nie dociągać przodu i mocniej zacząć od 45 stopni i po 15 minutach jazdy jak trzeba to dociągnąć. Noga się rozgrzewa i puchnie od krwi to
  • Odpowiedz
w linerze są wyżej, też ich użyję


@koxok: Nie trzeba, zobacz jak mam w FR1 i nawet wyżej dziurek nie robili bo nie ma potrzeby. Ja na 4x80 nie wiążę linera ale na większych kołach już jest wygodniej z wiązanym linerem bo noga mniej chodzi na boki. Więc jak masz sznurówę 220cm spokojnie wystarczy do klamry 45stopni i dalej liner ale możesz na dwie sznurówki czyli skorupa 180cm i jakaś
4x80 - > w linerze są wyżej, też ich użyję

@koxok: Nie trzeba, zobacz jak mam w FR...

źródło: comment_KYGxroF0sQ7FetIW10YpVfpEXQCDRsms.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bardziej do przodu i do tylu


@koxok: No to wiązanie na pięcie i dociągnięcie sznurówek od środkowej klamry w górę. A jak jeszcze słabo to jakieś mocno woskowane sznurówki bo widocznie liner się pod oryginalnymi ślizga bo na wariata nie ma co wiązać. Pojedziesz 20 km w trasę i wrócisz na bosaka. xD
  • Odpowiedz
@koxok: Jak masz jakieś 3mm korkowe to pod linera, a jak nie to wytnij z kartonu pakowego. To tak na próbę. I nie do linera. Ja mówię o dodatkowych wkładkach bo to podniesie stopę i nie będzie latać przód-tył. Ty w tych nextach nie masz wkładki amortyzacyjnej pod linerem?
  • Odpowiedz