Wpis z mikrobloga

Wchodzę dzisiaj na konto bankowe, a tam dostępne środki "-248.58PLN" ( ͠° °)
Saldo na 2.32 i blokada bankowa na -250.90zł na eventim.pl
Co tu się odwaliło, czy tak powinno być? Eventim coś spierdzieliło ze zwrotem tych 8.90zł? Ktoś ma coś podobnego?
#rammstein
  • 13
Eventim wcześniej wysłało mail, że w wyniku pomyłki naliczali więcej $ i zostanie ta kwota zwrócona
Faktycznie wczoraj na aplikacji internetowej dostałem powiadomionko, że zwracają hajsy i dostałem 8.90pln (miałem około 11zł dostępnych środków)
Dzisiaj patrzę i zawał, dostępne środki mocno na minusie. Blokada bankowa na rzecz eventim. No i o co tutaj chodzi?
@rosomak94: A w jakim czasie kupiłeś bilet? Bo eventim miało zwracać plny dla osób w pierwszej godzinie sprzedaży, bo ponoć tam się pomylili i naliczali więcej niż powinni
@Ibadi A czym placiłeś? Blik ma dziwny sposób zwrotów - pierwotna transakcja zostaje poprawiona "na plus" i automatycznie ściąga poprawną kwotę "na minus". Też prawie zawału dostałam jak zobaczyłam dzień później obciążenie za 1,1k ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fspolczynnik dziękuję tobie Mireczku kochany, już miałem zamiar kraść babci leki na ciśnienie ( ͡º ͜ʖ͡º) Też zapłaciłem blikiem Czyli to zniknie w najbliższy dzień roboczy, kiedy bank zacznie pracować?
@Ibadi Sam eventim nic nie namieszał, bo nie mogą spowodować na Twoim koncie kolejnego obciążenia (no bo i jak, nie masz tam żadnej subskrypcji itp). Jeśli właśnie w najbliższym dniu roboczym saldo nie wróci do normalnego stanu, to atakuj infolinię banku - pewnie tam coś poszło nie tak
@fspolczynnik Zacząłem przerabiać wszystkie teorie spiskowe na temat tego, bo sam stwierdziłem, że bez mojej autoryzacji raczej nie mogło tak pójść
Jeżeli do końca następnego tygodnia się nie ustabilizuje to lecę do banku
Dziękuję jeszcze raz <3
@blazej-nowak: Wczoraj dostałem 8,90zł na konto, pod tytułem "Zwrot BLIK"
Saldo po operacji: 11,22PLN
Nadal mam blokadę na 250,90PLN, przez co mam ujemne dostępne środki.

Działa to bardzo powoli, ale raczej do końca tygodnia się ogarną i blokada zniknie ()