Wpis z mikrobloga

To oni najbardziej potrzebują #kryptowaluty #bitcoin ten akurat już to wie dlatego wypuścił swojego shitcoina #petro i skupuje za #btc i #ltc masowa adopcja zacznie się w tych krajach, które są sankcjonowane jak #wenezuela #iran #koreapolnocna

Gdyby miał bitcoina takie coś byłoby niemożliwe, nie wiem co zrobiłby z tym złotem możliwe, że chciał nakarmić głodnych ludzi takie coś nie powinno mieć miejsca.

Bank Of England Refuses To Release Venezuela's Gold


Three days ago, when we reported that following Trump's latest sanctions targeting Venezuela's gold sector president Maduro was seeking to repatriate all of Venezuela's gold - some 14 tons - held at the Bank of England, we cautioned that since the BoE "sought to clarify what Venezuela wants to do with the gold", this suggested that despite Venezuela being the rightful owner of this gold, Venezuela was about to face challenges in getting it back.
Pobierz
źródło: comment_F3PyoNTo0YjYruMIRU0Zyzgo8fdEsCWF.jpg
  • 45
@theromanpolan: nie wierzę politykom i banksterom, zresztą nikomu nie wierzę. Stal topi się w ponad 1000 stopni, niemożliwe jest uzyskanie takiej temperatury w pożarze od tamtego czasu gardzę tymi ludźmi. Zresztą akcje "fałszywych ataków| były od zawsze. Dlatego nie ważne co mówią ja w to nigdy nie uwierzę.
Ja wiem jedno, zabijają dla pieniędzy a udają, że są zbawcami świata i sankcjonują konkurencję. Powtarzam USA zabiły więcej ludzi niż którykolwiek z
Pobierz
źródło: comment_XsYGFTpIRmkNgGyl4tALB7J2zc7AxjFI.jpg