Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Jestem ciekaw co zrobią z nazwą i przekazem medialnym. Będą to nazywać Marszem Niepodległości? Marsz biało-czerwony? IMHO zmiana nazwy na rządową byłaby zawłaszczeniem sobie tego całego tłumu, który z PiSem i rządem nie chce mieć nic wspólnego.
@PatologiiZew: TVP to się nawet nie łudzę, będzie to wielki sukces prezydenta. I zrobią porównanie marszu Dudy do marszu Komorowskiego czekoladowym orłem.
Ciekawi mnie reszta mediów, która narodowców nie lubi. PiSu zresztą też. Nie wiadomo kogo bardziej. W każdym razie widzę tutaj goebbelsowską szansę na przywłaszczenie sobie nazwy Marszu Niepodległości i zmiany jej znaczenia
@drhab: Co do samego przejęcie MN to wątpię. Za rok będzie zarejestrowanych wiele tras i będzie zabezpieczenie. Poza tym wątpię czy po ogromnej krytyce która spadnie PiS będzie chciał się w to bawić. Powiedzą że to była raz z okazji stulecia i tyle :)
@PatologiiZew: Wybierz się. Po tym, jak bezczelni terroryści przystawili broń do głowy, SMN udało się wypracować sytuację, że razem, obok siebie opuszczają pomieszczenie. W tej sytuacji nie zadaje się zbędnych pytań. Jest OK.