Wpis z mikrobloga

Ukrainki to jedne z najgorszych kobiet na świecie. Gdy podrywam kobiety na Ukrainie często zdarza mi się coś takiego, że np. ja mówię 'Jesteś piękną kobietą', a kobieta na to 'відомо.' Jak tak to #!$%@?. Nie po to męczę się, łamię barierę własnego strachu, nie po to buduję kobiecie swoisty ołtarzyk, który spajają gwoździe własnego strachu a który zrasza pot poświęcony na przełamanie się i otwarcie na drugiego człowieka, by usłyszeć 'Я знаю, що я прекрасна'. Tylko w Polsce nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. Owszem zdarzało się dostać w mordę, zdarzało się uciekać przed rodziną

podrywanej kobiety, ale wszystko to wspominam raczej z uśmiechem i sentymentem. Najbardziej bolą mnie właśnie tego typu słowa. W Górach czy na Śląsku kobieta po takim komplemencie cała zarumieniona jest zdolna zrobić z penisa

prywatny smoczek. Ukainki są ładne, to prawda, ale też zadufane w sobie. Jeszcze jakby nadrabiały to w łóżku..

Niestety, większość Ukrainek jest wychowana w rodzinach prawosławnych, gdzie nagość i seksualność jest tępiona > od

małego. Mało która Ukrainka będzie paradować przed tobą nago, większość zawsze powie 'вимкніть світло і > покладіть на ластик', tak jakby uprawianie seksu w blasku zachodzącego słońca było gorszym przestępstwem od > spuszczania

wody tylko po siku. W polskiej kulturze kobiety chodzą nago nawet na co dzień, a penetracja pochwy w biały dzień to > dla nich chleb powszedni. Lubią być na górze, rozkoszować się nagością, uśmiechać się do ciebie i uprawiać seks > tak jak

zechcesz. Ukrainka? Zacięta mina, na której widzisz mieszankę przyjemności wraz z poczuciem winy, że uprawia seks. I jeszcze zamiast krzyczeć będzie cicho jęczeć w obawie przed reakcją sąsiadów. Szkoda gadać.


#przegryw #twnogf #stulejacontent #polki
m.....k - > Ukrainki to jedne z najgorszych kobiet na świecie. Gdy podrywam kobiety n...

źródło: comment_FjlHfZLiAsGwbscVbrTR2uSOe6wicSMO.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz