Wpis z mikrobloga

Dobra futowi przyjaciele. Potrzebuję waszego zdania bo sam nie wiem co robić.
Mam taki skład, może bym podszedł do grania w LW tylko nie wiem jak wykorzystać potencjał mojej drużyny. Poleciał mi ostatnio Mertens I zastanawiam się jak go wykorzysta w składzie.
To moje bazowe wyjście gdzie tylko Salah traci trochę chemistry po wprowadzeniu mertensa(nie liczę tellesa bo od początku Fify u mnie gra na 8) Macie jakiś pomysł by miał 10?

Salah niewymienny tylko, ale dobrze mi się gra Mane I lukaku, obrona też ok. Wiem że mogę zmienić tellesa na Sandro. Chetnie bym coś zmienił w środku, ale nie mam pomysłu I w sumie tragedii nie ma.

Głównie zależy mi na formacji. Macie jakieś porady co do ustawienia podczas meczu by w pełni wykorzystać moich graczy? Próbowałem polecany 4 2 3 1 ale jakoś źle mi się grało. Zawsze grałem 4 3 2 1 I zwykle było ok, ale w takim ustawieniu Mertens na cm wydaje mi się niezbyt dobrym pomysłem.
Może spróbować coś na 2 napastników?
#fut #fifa19
PanKabaczek - Dobra futowi przyjaciele. Potrzebuję waszego zdania bo sam nie wiem co ...

źródło: comment_bq8liIwufQIEOMFGDXvWgMOCy2dCor8q.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@chim3ra: nie no zmieniam w meczu. To ustawienie startowe pod Max Chemistry. Teraz zmieniałem na 4 2 3 1 gdzie był jednym z 3 cam ale jakoś średnio bym powiedział. Przyzwyczaiłem się chyba za bardzo do gry skrzydłami.
  • Odpowiedz