Wpis z mikrobloga

Już sobie to wyobrażam: Zdrowaś Maryjo, łaski pełna... WYP!@#DALAĆ, WY%IERDA#@Ć!


@saakaszi: Ojcze nasz, któryś jest w niebie... ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA JE.ABA BĘDZIE!
  • Odpowiedz
... każda aktywność, choćby odmawianie koronek, jest dobra jeśli lewactwu pęknie od niej dup&a ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RobertKowalski: No tak średnio dojrzałe pobudki, chcą to się modlą, wolność wyznania panie, wolność. No ale ja to raczej liberał jestem, a nie lewak ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez:

nie miałbyś ochoty zwiedzić mojej groty ?

To zadziwiające jak często konserwy piszą o "ruchaniu" w kontekście #lgbt, to jakieś ukryte pragnienia, czy co?
Zawsze jak pojawia się temat homoseksualizmu i w komentarzach toczy się jakaś dyskusja na argumenty, można w ciemno założyć, że przyjdzie jakiś prawak i trzaśnie tekstem: RUCHANIE, ANAL, DUPA...
A najlepsze jest to że dopóki taki prawak się nie odezwie, dopóty nikt tego tematu nawet
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez:

skoro miłośnicy tolerancji za każdy razem upraszczają przekaz i łączą religię katolicką z obelgami

Ale o jakim my tutaj uproszczeniu mówimy, przecież opisana przeze mnie sytuacja miała miejsce na ostatniej kontrmanifestacji parady równości w Lublinie XD
saakaszi - @szczamnamlodziez: 
 skoro miłośnicy tolerancji za każdy razem upraszczają...
  • Odpowiedz