Wpis z mikrobloga

@Blazniko: k0rwa a gdzie dzbanie robisz ten tatuaż, na ramieniu, waginie czy czole ??
Po oczywiście na każdej części ciała boli innaczej.
Ja pi3rdole typowy rozowy jest rozowy
Niech zgadnę na cyckach pewnie albo nad tyłkiem ?
@Blazniko wibrujący, uciskający kłujący ból. Tylko nie jedna igła a pierdyliard w jednym czasie. Szybkość nakłuć jest tak duża, że czujesz to jako jeden ciągły ból. Zależy w jakim miejscu robisz, skóra jest różnie unerwiona. Im dłużej robią w tym samym miejscu tym zaczyna boleć bardziej co jest logiczne.
@Blazniko: weź se ołówek, natemperuj i poproś kogoś żeby cię dźgał w skóre - mniej więcej podobnie. Zdecydowanie lżejsze i dziwniejsze uczucie niż pobieranie krwi. Jak coś to zrobiłem film o moim tatuażu, daj znać na PW to podeślę.
@Blazniko: łaskotanie, czasami ból taki 4.5/10, najbardziej na brzuchu bolał, nad lokciem - 40 minut snu, czyli czas trwania dziary, klatka bol jedynie kolo suta i srodek klaty, zebra to przyjemna sesja ale bolalo mniej niz brzuch, bark na 4h sesji, 5 min bolu
@gansipampek: bo handpoke ma taki zamysl dla ludzi, ktorzy bola sie bolu aby nim robic :)
@greg1dime: no na mostu to bolalo prawda, szczegolnie, jak jeszcze mi skore naciagal na gardlo i na gardle az jezdzil, po tamtym wiem, ze nie wydziaram nigdy szyji w gore ( ͡° ͜ʖ ͡°)