Wpis z mikrobloga

@pgLFC: dostałem numer z DHLu a tam tylko informacja o danych elektronicznych. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym email, że o 18 wysłali. Ale to automat od strony OP. Także dzisiaj chyba nie będzie. :<
  • Odpowiedz
  • 0
@pgLFC nie wiem. Pewnie ominęli akurat moją sztukę. Zawsze z telefonami mam jakiś przypał, albo przychodzi zepsuty, albo nie wysyłają()
  • Odpowiedz
@Djoki: Ja dostałem taką samą wiadomość dzisiaj, wygląda na to że lepiej było wybrać priorytet. Z tego co wiem to większość osób która brała standardową przesyłkę dostała takiego sms'a :/
  • Odpowiedz
@wachlarz149: Tak, w zamówieniu mam też informację "Nov 6, 2018 04:31 pm
Shipment has been sent out.", mam nr listu przewozowego, w trackingu dhl pusto. Wczoraj dostałem sms z dhl, że planowana dostawa 07.11, dzisiaj sms, że paczki nie nadano:/
  • Odpowiedz
@MattSZ: mi nie przyszło, że nie nadano a żadnego statusu nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie byłem przygotowany, że przyjdzie w czwartek ale jak wczoraj dostałem SMS, że będzie dzisiaj to jakoś mi teraz szkoda. :<
  • Odpowiedz
@Djoki: jak dla mnie działa ok nie mam się co do prędkości przyczepić. Trochę duży ale to kwestia przyzwyczajenia. Jak na pierwsze chwil kilka to jestem zadowolony( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz