Wpis z mikrobloga

Ależ mnie Yamaha wkur... 3 lata zapowiedzi Tenere 700, rok temu zamiast pokazać motocykl ruszają w jakieś debilne marketingowe tour, wstawiają debilne filmy promocyjne przez rok, w końcu zapowiadają ZAPRASZAMY 5 listopada! Wbijam na tą transmisję wczoraj, a tam co? Gówno, pokazali motocykl jednocześnie nie podając najważniejszej informacji, MASY.

Mam nadzieję że KTM się po nich przejedzie, 790 ADVENTURE, 189 kg na sucho, zbiornik 20 litrów (4 więcej niż yamaha), 95 KM (20 więcej niż yamaha).
#motocykle #yamaha #ktm
tamto-to-tamto - Ależ mnie Yamaha wkur... 3 lata zapowiedzi Tenere 700, rok temu zami...
  • 8
  • Odpowiedz
@Morf: niby tak, ale jednak nie do końca. Czytałem na jakimś zagranicznym forum psycho fanów marki spekulacje, plotki od dilerów, z wpisów wynikało że Yamaha też tania nie będzie. Tracer 700 kosztuje 35k, Tenere będzie oczywiście droższe spekuluja że 42k pęknie. Ktm 1090 Adventure kosztuje 51k, więc 790 powinien być tańszy...
  • Odpowiedz
@NajwyzszaFormaSztuki: wiesz mi chodzi tylko o to że ten motocykl już dawno powinien być na rynku. Niezależnie od specki. Sposób w jaki oni go wprowadzają na rynek to kpina, ile można czekać. 2015 pierwsza zapowiedź, a motocykl ma być dostępny latem 2019, gdzie silnik mieli już gotowy...
  • Odpowiedz