Wpis z mikrobloga

@Azulana: odwołaj swe słowa niemądra istoto, albo naślę na Ciebie mojego męża. Ostatnio nie ma humorku i zabija hordziaki jak leci :) i to solo. No może trochę mu pomagam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Azulana: yhym. Nie zwróciłam nawet na to uwagi. Dzięki za info. Trochę blizz #!$%@?ł, bo lorowo raczej każdy elf ma długiebrwi. No cóż... Malfurion ma brodę i to dość bogatą. :D
A Nathanos to pupa. Jeśli chodzi o modele to niezapominajmy, że on był rozpadającym się truposzem przez długi czas zanim dostał swój model :p
I jest wiecznie naćpany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyrande - @Azulana: yhym. Nie zwróciłam nawet na to uwagi. Dzięki za info. Trochę bli...

źródło: comment_ZyWhAf7ElDCAznd7IeKRWHkECimQkETr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tyrande: Gdybym tylko mógł, rozwiązałbym te wojenki bardzo szybko. Wystarczyłoby mieć 1 Death Knighta, który zabijałby bez wyjątku wszystko, co nie jest człowiekiem, a stoi na jego drodze. Potem wystarczy tylko wysłać ryj Nathanosa drogą pocztową do Sylwany, z podpisaną karteczką "będziesz następną ofiarą, elfie".

Niestety, gram człowiekiem-paladynem i muszę tolerować to całe dziadostwo, które najchętniej biegałoby na 4 łapach i kopulowało z każdym.

Dobrze, że trzymamy te wszystkie elfy, kozy
Seif - @Tyrande: Gdybym tylko mógł, rozwiązałbym te wojenki bardzo szybko. Wystarczył...

źródło: comment_w63rkvXo9TskK5B36SrWNcYgNH020xSi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz