Wpis z mikrobloga

Niestety do tej pory nie doczekałem się zdjęć od @Mudzin3K (,) Przypominam tym wpisem, że wygrałeś #rozdajo, czyli reprodukcję 3 starych zdjęć ( ͡º ͜ʖ͡º) A wszystkich innych zapraszam do nowego #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania znów reprodukcja starych zdjęć, ale tym razem w liczbie 5 sztuk! Losowanie odbędzie się 6 listopada o godzinie 20 :) Zielonki nie biorą udziału!

#gericontent #zdjecia #grafika #retusz #fotografia
geratius - Niestety do tej pory nie doczekałem się zdjęć od @Mudzin3K (╯︵╰,) Przypomi...

źródło: comment_52tgyjGiVUXWDqEHF2omLy5AYLPBRsgq.jpg

Pobierz
  • 21
@geratius Wszystko naprawdę super, ale to są trzy miejsca które mnie bardzo rażą. Linia zwłaszcza na czole ma nagle uskok, schodek który wygląda bardzo nienaturalnie. Co do prawego oka, linia twarzy jest trochę nieanatomicznie poprowadzona - pan wyglada jakby miał wypelniacz nad okiem. Policzek powinien się uwypuklać trochę niżej, nie od razu na czole. Myślę, że lektura anatomii twarzy bardzo dużo Ci da i twoje rekonstrukcje będą juz naprawdę perfekcyjne :)
Symmachus - @geratius Wszystko naprawdę super, ale to są trzy miejsca które mnie bard...

źródło: comment_P5xSvRoY8N2dz151BixNLtkm0ABFyLEe.jpg

Pobierz
@Symmachus: a dolna warga ust? Usta są ucięte w miejscu zagniecenia zdjęcia które po „renowacji” wyglądają na nienaturalnie małe

Albo lewa powieka zaraz przy nosie wyglada na spuchnięta