Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś sympatykiem Tuska, ale on wygląda przy tej komisji jak człowiek z innego, jakiegoś lepszego świata.

Rozgrywa ich jak dzieci. Ma ten polityczny dryg i to trzeba przyznać. #polityka #tusk #ambergold
  • 9
  • Odpowiedz
@Puter: a to pozostali z komisji to myślisz ze sami pracują i wcale nikt im nie pomagał? Niestety poza praca sztabu ludzi potrzeba też trochę bystrości aby wiedzieć kiedy i jak wbić szpilę.
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: Ma najlepszych fachowców w Europie teraz, naprawdę, sięgnij do You Tube, naprawdę był siermiężny... Poza tym mi się nie wydaje, żeby chodziło jedynie o szpilę, chociaż tak naprawdę wiem, że to cyrk, tylko czym się zachwycać? Nie rozumiem? Że nieudolny premier, marionetka de facto jako polityk europejski ( poczytaj o uprawnieniach) ma lepszą mordę? To wszystko? Tak się wybiera polityków, kto ładniej wypada w telewizji? Słabo widzę naszą przyszłość, zamiast
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że cały sztab ludzi pracował na to?


@Puter: Wybacz, ale zapewne dużo więcej ludzi pracowało po stronie komisji. I to nie pięć więcej, a dziesięciokrotnie więcej. Ta komisja sama w sobie zawiera wiele osób, każda szukała argumentów, każda miała swoich pomagierów, a i jeszcze było wielkie ciśnienie z partii. Sorry, ale jeśli mówimy o "sztabie ludzi", to kilkukrotnie więcej było naprzeciwko Tuska, a nie z nim. Co jest jeszcze
  • Odpowiedz