Wpis z mikrobloga

@Jad_Kielbasiany: https://zaradnyfinansowo.pl/plyta-indukcyjna-czy-gazowa-ktora-sie-bardziej-oplaca/

Mówiłem, że zdania będą podzielone?

@gwynebleid: jaki smród? przecież palący się gaz nie ma zapachu, podpalenie siebie i domu to wielkie xD Jeżeli ktoś używa kuchni rzeczywiście do gotowania, a nie do przyrządzania sobie kanapeczek i kawki, raczej wybierze gaz - zarówno jeżeli mowa tutaj o piekarniku, jak i płycie

Kuchnia ma przede wszystkim gotować, dla mnie indukcje to są nieporozumienie, chyba że z wyższej półki
  • Odpowiedz
@abelel: gotuję codziennie i nie wyobrażam sobie sensu kupowania gazowej kuchenki ze względu głównie na utrzymanie czystości (próba obrony czyszczenia gazowej vs płyta to jakieś nieporozumienie - to są inne światy)
No i gdy ktoś gotuje a nie robi kanapeczki to wie jaka jest różnica w czasie gotowania np wody.
  • Odpowiedz
jaki smród? przecież palący się gaz nie ma zapachu,


@abelel: jeśli gaz sieciowy a nie z butli, to bywa często nawaniany by wykryć nieszczelności.
U mnie natychmiastowe skojarzenie z okresem przedświatecznym u rodziców, gdzie gotuje się sporo a akurat gazownicy mają wtedy wenę by nawonnić gaz.
  • Odpowiedz