Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: tyle że jak już to teraz wejdą w szerszy obieg darmozjadzi już w Bytomiu dobrze znani - Biedy itp. Chodzi mi o to, że może skończą się jacyś klakierzy Damiana, spadochroniarze z innych miast - Cidry (Snochowski), Halemba (Bochnia). Jak już mają obsadzać politycznie jakieś stołki to przynanajmniej tutejszymi. Tak, pamiętam że poprzednio był zarzut o desant PO z Gliwic. Ale to chyba nie będzie mieć miejsca w nowym rozdaniu.
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, że może skończą się jacyś klakierzy Damiana, spadochroniarze z innych miast - Cidry (Snochowski), Halemba (Bochnia). Jak już mają obsadzać politycznie jakieś stołki to przynanajmniej tutejszym.


@Tosca303: Jak już wspominałem dla mieszkańców jeden pies. Czekają nas kolejne lata śmieciowego rozwoju :)

Już nawet nie chce mi się pastwić nad wynikami do rady i tym jakie układy będą zawierane byle korytko było dostępne.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: no nie do końca, jednak ludzie mają jakieś większe przełożenie na swoich zawsze. Powtórzona sesja RM o, jednak nie, likwidacji BS to pokazała. Kibole wiedzieli po prostu kto gdzie mieszka. Odwiedzin chyba nie było, ale napisy na murach owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) patologia, demokracja? Patologia demokracji? Demokracja patologii? Tak czy siak, tutejsi darmozjadzi muszą liczyć się z tutejszymi.
  • Odpowiedz