Wpis z mikrobloga

Idea najpierw uczyła swoich doradców jak sprzedawać GetBack i wysrywała maile pochwalne z peanami ludziom, którzy najwięcej tego wypuszczali, a z #!$%@? dla tych, którzy nie sprzedawali. Normalne w tej branży.

Ale teraz czytam, że będzie wysyłać zawiadomienia do prokuratury na swoich doradców za to, że narazili firmę na straty. I mają indywidualnie odpowiadać. Mam nadzieję, że UOKiK i KNF #!$%@? Ideę z rynku raz na zawsze.

Aż żałuję, że sam nie robiłem screenów z czasów jak tam pracowałem :-) Kto wie czy anonimowo nie poleciałyby do jakiegoś Samcika czy innego Iwucia.

Na szczęście nie byłem opiekunem (sic!) inwestycyjnym. Ale słyszałem kilka webinarów jak powinno się sprzedawać GetBack. Pogardzałem i będę tym gardził.

Pamiętam też jednego 22-letniego (?) wydmuszkowego kołczomajka, który w nagrodę za to, że tak dobrze to #!$%@?ł i tłumaczył innym ludziom bez kręgosłupa jak to sprzedawać, został dyrektorem oddziału w Łodzi.

I te teksty ZADZWOŃ DO STEFANA, SPYTAJ GO JAK TO ROBI. STEFAN JEŹDZI E KLASĄ, A TY TRAMWAJEM KARALUCHU PIENIĄDZE SĄ NA ZIEMI TRZEBA TYLKO SIĘ PO NIE SCHYLIĆ.


#ideabank #banki #getback
  • 2
@65daysofstatic:
UOKiK nie wiele może, a KNF chroni banki. Gdyby chodziło o jakąś podrzędną firemkę typu XTB to KNF pociśnie karę, natomiast z bankami cacka się jak z jajkiem. Jedynie prokuratura mogłaby coś zrobić. Ale widząc jak wolno idzie sprawa z aferą "frankową" nie liczyłbym także na nich. Nie znają się na rynku finansowym - tam po prostu nie ma komu prowadzić tego typu spraw.

Szacun za zachowanie kręgosłupa moralnego.
@marekrz: Zmiana pracodawcy była najlepszą rzeczą, bo pracuję w normalnym zespole normalnych ludzi i każdy z nas robi swoje najlepiej jak umie. Jak trafia się ktoś nieuczciwy to ten bank mu dziękuje z wpisem w aktach lub bez wpisu, a nie trzyma i stawia na piedestał, a potem próbuje umyć ręce. My sami nienawidzimy nieuczciwych sprzedawców, bo przez takich ludzi nasz zawód nie ma zaufania publicznego.

A przecież przygotowanie kredytu firmowego