Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na przetestowanie/diagnostykę działania pada od #ps4? W #rdr2 przy pojedynku rewolwerowym wyszło ze mój pad na r2 nie ma styku do końca bo jak się pasek naladowal to nie dało się strzelić. Zastanawiam się czy to wpływa na sprint w #fifa19 #fut. Da się jakis test zrobić?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobokkk: starła ci się gumka pod r2 i nie styka do końca, też to miałem i też przez Fifę (tzn głównie przez Fifę, bo tam się trzyma ciągle wcisniete r2). W ustawieniach upewnij się, że masz wyłączony analogowy sprint, to będzie bez znaczenia jak bardzo naciskasz r2, zawodnik zawsze poleci najszybciej, jak potrafi (tak jakbyś miał wcisbiete r2 maksymalnie). Możesz rozkręcić pada i przełożyć gumkę spod L2 i wsadzić ja
  • Odpowiedz
@Bobokkk: włącz sobie poradnik na yt, to nie jest skomplikowane ;) w serwisie Cię policzą ok 50 zł, kiedyś o to pytałem. U mnie te gumki z allegro mogły nie pasować, bo pad ma 3 lata i mogło się też coś jeszcze zjechać, sprężynka lub jakiś plastik i może dlatego nie stykały.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: jeśli nie doliczają jeszcze za części, to naprawiaj, bardziej się opłaca, jeśli będzie to działać, bo tak jak mówiłem, u mnie nie działały te zamienniki, a gumkę trzeba wymienić, tej co jest już nie naprawisz, bo jest przecięta przez taki plastik od triggera
  • Odpowiedz