Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 722
@GrindujTopy: to niech ten debil artysta na czole sobie napiszę i łazi edukując młodych, a nie na elewacji całkiem estetycznego budynku.

Ludzi odwalajacych takie rzeczy i debili ich popierających piętnowałbym i pluł pod nogi.
  • Odpowiedz
@SLyer: Światem często rządzi przypadek/zbieg okoliczności. Jest możliwe, że ten napis spowoduje że dziecko właściciela budynku nie zacznie ćpać. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale jest to możliwe.
  • Odpowiedz
@SLyer: Niezupełnie, Nie wiem jak dla Ciebie ale zabić człowieka a zniszczyć wizualnie kawałek ściany to dwie różne rzeczy. Wiem, że to koszty czyszczenia i malowania, ale porównanie z pupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dzikdzikdzik: zbyt drastyczne? Może masz rację. To podaj swój adres to kosztem twojej elewacji wyedukujemy okolicznych nastolatków.

Musisz zrozumieć, że cudza własność (a co za tym idzie- wolność innych ludzi) to jest rzecz najświętsza! Chcesz realizować podwórkowa kampanię antynarkotykową- rób to na swój rachunek. Inaczej jest to akt chuligaństwa i powinien być przykładnie i surowo karany.

Poza tym to, że narkotyki to zło to wiedza powszechna i gwarantuje ci, że
  • Odpowiedz
@SLyer: piszesz tak, a zapewne nawet byś słowa nie powiedział będąc świadkiem malowania tego... ja nie popieram, ale malować i tak będą to już wole coś takiego niż "Legia pany" czy inne "#!$%@?ć psy"
  • Odpowiedz
Musisz zrozumieć, że cudza własność (a co za tym idzie- wolność innych ludzi) to jest rzecz najświętsza!

@SLyer: Nic nie muszę zrozumieć, ja to rozumiem. Nie mam tylko szacunku do własności zdobytej kradzieżą lub podstępem, ale to inna bajka.

akt chuligaństwa i powinien być przykładnie i surowo karany

Gwałty, morderstwa i przekręty na miliony nie są karane przykładnie a chcesz żeby takie wybryki były? Nierealne. Taki to "sport" graficiarstwo, brak
  • Odpowiedz