Wpis z mikrobloga

@istp: na ipada pro troche szkoda mi kasy, tym bardziej ze to bedzie tak na prawde 3 komputer, szukam czegos tanszego dlatego walcze ze soba czy wole bardziej przejrzysty system mobilny (ios) czy pelnoprawnego windowsa w formie tabletu
  • Odpowiedz
@Borubar23: Zależy co jest Twoim pierwszym komputerem. Jak Mac - to ipada, jak Windows - Surface Go. Połączysz je jednym kontem (AppleID / Microsoft) i ładnie Ci się wszystko posynchronizuje. Jakościowo nie różnią się bardzo między sobą, to kwestia ekosystemu który chcesz wybrać
  • Odpowiedz
@Koliat: 2 pozostale komputery to windows z tym ze surface go kosztuje 2600 - roznica 1000 zl miedzy dwoma urządzeniami stad moje pytanie czy warto rzeczywiscie doplacic - osobiscie sklaniam sie do surface
  • Odpowiedz
@Koliat: z doswiadczenia wiem ze 2gb ramu w IOS wystarcza, 4gb w windowsie obecnie to bieda tym bardziej ze nie da rady dołożyć i wiem ze bede pluć sobie w brode ze nie kupilem tego lepszego. Wiadomo cos na temat kiedy ten nowy surface ma sie pojawic ? (mam nadzieje ze ceny "starego" spadna)
  • Odpowiedz
@Borubar23: Szukałem info ale tylko że ma wyjść w 2018. Moim zdaniem spróbuj odłożyć trochę na Surfacea, bo jednak co Windows to Windows, i awaryjnie nawet dowolny cięższy program odpalisz - będzie mulić, ale zrobisz to co będziesz chciał - ipad może Ci tego nie dać
  • Odpowiedz
@Borubar23: Kupiłem sobie ostatnio na promocji Surface Pro 2017, i właściwie żałuję że tak późno, bardzo przyjemnie się pracuje na surfaceach i choć jest przydrogo, to na dobrej promocji warto kupić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koliat: ram nie ma znaczenia w iPad, I tak działa szybciej niż surface.

@Borubar23: ja mam iPad, no używam jako komputer ma wyjazdy ale weź pod uwagę, że ma ekran 4:3, nie wiem jak surface
  • Odpowiedz