Wpis z mikrobloga

@slako: @Polkopsky: To też prawda, jednak tak czy inaczej pozostaje Wam walenie konia (tylko po cichu w toalecie, żeby spiny nie było) bo taka panna nie da Wam częściej niż raz na kilka tygodni, o ile wyniesiecie śmieci czy pozmywacie naczynia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LyannaStark A bo to jest wina obu stron, ogólnie i faceci i kobiety są #!$%@? w większości. Trafić na normalną drugą połówkę to problem. Od 7 miesięcy jestem singlem i nie wiem czy nim nie zostanę bo nie chce mi się po prostu szukać kogokolwiek bo jest z tym problem.
  • Odpowiedz
@LyannaStark bo to towar deficytowy, one mogą mieć seks na zawołanie od każdego znajomego, facet nie bardzo więc daje sobą w ten sposób manipulować. Nawet jak koleś bzyka jak łysy z brazzers to laska zrezygnuje z przyjemności dla władzy.
  • Odpowiedz
@LyannaStark: Też mnie to zawsze zastanawiało, moja teoria jest taka, że część kobiet nigdy nie poznało orgazmu lub nie jest w stanie go osiągnąć ze swoim mężczyzną, ale nie chcą o tym otwarcie mówić by to zmienić. Mozliwe też, że często źle odbierają „zaloty” mężczyzny, może jest zbyt nachalny lub one nie chcą być traktowane przedmiotowo.
Ale... w szczęśliwych związkach opartych na szczerości się rozmawia i nie ma takich problemów i
  • Odpowiedz