Wpis z mikrobloga

@mmr0429: Ja mam taką sytuację.
Nagle fryzjerka odkryła prześwit nad skronią, z lewej prawie nic. Przez kilka miesięcy trochę prześwity powiększyły i zaczęła przerzedzać się grzywka. To wszystko w 6 miesięcy. Byłem u dwoch dermatologów którzy twierdzą że to raczej androgenowe. Porobie dodatkowe badania i jak wyjdzie że to łysieje androgenowe to chyba zdecyduję się na leki a jak nie to będę szukał dalej przyczyny.

Twoje też pojawiło się nagle? Masz
@beztabu: Raczej nagle, na początku zobaczyłem że wypadają mi włosy podczas mycia głowy. Potem tak łatwo już się nie udawało ich ułożyć. Raczej będzie to łysienie androgenowe, bo broda mi się mocno zagęściła ostatnio (dopiero 19lvl here), ale jeszcze nie byłem u dermatologa żeby potwierdził
Chyba nie mam problemów z tarczycą, nigdy nie badałem
@Renifer60: Mam krótkie włosy ale podczas mycia czy stylizacji pasta wypadało dosłownie kilka włosów. Na poduszce to samo. Jak mój brat zaczal łysiec w Twoim wieku to było tych włosów multum. Stąd zdziwienie moim naglym przerzedzeniem. Poczytałem jeszcze na zagranicznych forach i chyba nie ma co się łudzic że to coś innego aniżeli androgenowka. Myślałem nad finasteryde ale pomimo tego że zdarzają się rzadko to skutki uboczne ludzie mają przykre i