Wpis z mikrobloga

Nie bójcie się shiciarze. Wszystko jest na dobrej drodze. Jeżeli nie wiecie co się dzieje z ETH-F widocznie nie przeczytaliście czym jest flippening, więc nie rozumiecie go... (ʘʘ)

Gdzie są teraz te wszystkie cwaniaczki których wielka armia na mnie szczekała, kiedy mówiłem że ten idiotyczny scam nie ma prawa się utrzymać? Eksperci krypto i technologii... Coraz więcej pustych bloków kopanych. Żenada, za niedługo blockhain samych nagłówków będzie.

Przy okazji:

-Liczba tx tylko 2x większa? Poważnie? To jakaś kpina zważywszy na fakt że każdy shiciarz musi dokupować ciągle ETH na gas żeby wysyłać tysiące shitów... Przecież na tym śmiga pierdyliard scamów.

-Liczba nodów, uwzględniająca pseudo nody geth i kilka innych rodzajów, które nie mają blockchaina, tylko nagłówki bloków i jakieś pierdoły. Prawdziwych pełnych nodów ETH jest tylko kilka tysięcy: https://www.ethernodes.org/network/1
Druga sprawa że ta FUDowa stronka celowo uwzględnia jedynie nasł#!$%@?ące nody Bitcoina z publicznym IP, których jest 10 tys. Te nody służą jako "bramka" do blockchaina BTC a portfele ludzi są przekierowywane z nich do cełej reszty nodów Bitcoina, które są całkowicie pełnymi nodami, równorzędnymi z każdym innym nodem, weryfikują wszystkie transakcje, bloki i rozgłaszają je. Całkowita liczba nodów Bitcoina to 66 tys, CZYLI JAKIEŚ 20x WIĘCEJ NIŻ W ETHEREUM! https://luke.dashjr.org/programs/bitcoin/files/charts/software.html

Ale co w tym dziwnego? Takie ściemy to standard w każdym shicie, który powstał dla łatwego zarobku. W BTC nikt nie musi kłamać, udawać bo nie ma w tym celu...

Nigdzie już żaden kopacz nie zdradza w necie prawdziwej wielkości blockchaina :D Już pewnie pykły 2TB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #ethereum #shitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Nie bójcie się shiciarze. Wszystko jest na dobrej drodze. Jeżeli nie w...

źródło: comment_YmFNubU3zkQ73RTlCqIec3ZMDSnZZW6j.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: ethereum umrze pod ciężarem własnej popularności (wielkości blockchaina). Kiedyś widziałem tą tabelkę z dodanym wierszem z rozmiarem blockchainów, flippening tam już był dawno temu ;)
  • Odpowiedz