Wpis z mikrobloga

Mecenasie, nibębenie, niżerłaku... z Piaseczna. Tam tylko są #!$%@?, tam są tylko do #!$%@?! Tak jak tu siedzi twój człowiek, który myśli tylko o piździoszkach, który razem z Tobą chce #!$%@?ć baby tylko! Dziękuję Tobie, do Majora, że napisałeś, że u mnie bęben, i że ja żre. A czy Ty się zajmiałeś, zaj...miesz się, że on narkotyki wącha?! Że on wącha rozpuszczalniki, trawkę i tak dalej?! Zajmiesz się Mecenasku tym, bo jak nie to będziesz #!$%@? ze stanowiska i to prędko! Ja wiem, kto jest... ekhem, ekhem... kto prezesem... kto prezesem jest wszystkich Mecenasów w Warszawie. Ja skieruję ten, zrobię ksero i skieruję do prezesa...teraz. Skieruję i będzie #!$%@? po Tobie Mecenasku, be, nibębenie zasrany Ty. Tylko o cipkach myślisz?! A jak sprawy prowadzisz?! Łapówki bierzesz?! Ile łapówek wziąłeś Mecenasku zasrany? Dziękuję.

Chcem dołączyć taki liścik, żeby Wy ocenili mecenasa z Warszawy, wariata, durnego, psychicznie chorego. Chcę jeszcze dopowiedzieć. Szanowni Państwo. Naprawdę, wezmę się za Mecenasów ostro. Takie do mnie liściki i do Majora pisać nie będą. Żeby mnie bęben pękł? Niech jemu pęknie morda, niech jemu #!$%@? pęknie od #!$%@? bab... #!$%@?ów, yyy, które ekhem, ekhem sprowadza ekhem, ekhem, ekhem, ekhem sprowadza sobie zy... nie wiadomo skąd. Prostytutki niech pękną jemu. Znana wypowiedz Prezydenta Białegostoku do Mecenasa #kononowicz #cytatywielkichludzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach